Baran

Horoskop na zítra

Snažte se dnes předcházet hádkám a neprovokovat zbytečně. Venku se asi žení všichni čerti, ale vám by prospěla vycházka ve dvou. Dejte vyniknout své osobnosti a kladným charakterovým vlastnostem. Privátní zájmy moc uspokojení nepřinesou, ale přesto dobrá nálada chybět nebude. 

Býk

Horoskop na zítra

Možná se dnes setkáte se svým sokem v lásce. Senioři budou patrně pozváni do zajímavé společnosti. Dobře se oblečte. Na daleké cesty není vhodná doba. Ani pro jízdu autem. Pozor dnes na sklon k chybnému úsudku. Chce to střízlivost vůči novým známostem. V privátních zájmech moc úspěchů nebude, ale přesto dobrá nálada nepohybí.

Bydlení podle zvěrokruhu: Blížencům svědčí mátová, Lvům žlutá!

Bydlení podle zvěrokruhu: Blížencům svědčí mátová, Lvům žlutá!

Aby se vám žilo spokojeně a krásně, stačí, když se ve svém bytě nebo domě obklopíte správnými barvami! Zkuste se řídit podle zvěrokruhu, nepotřebujete k tomu architekta ani tučné konto! Jen stačí malířská štětka, kýbl barev nebo třeba tapeta a lepidlo.

Doporučené články Číst více

Blíženci

Horoskop na zítra

Máte skvělou fyzickou kondici, takže se nemusíte vyhýbat manuální práci. Vašemu tělu to jen prospěje. Nehrňte se však unáhleně do něčeho, co neovládáte, mohli byste se zranit. Vaše sebeovládání bude slavit úspěch. Večer zajděte k přátelům. Privátní zájmy moc uspokojení nepřinesou, ale přesto dobrá nálada chybět nebude. 

Rak

Horoskop na zítra

Hrozí vám ztráta peněženky se vším, co jste hodlali investovat do přípravy vánoc. V sociálních otázkách a při jednání se staršími lidmi se vám bude dařit. Vyhněte se cestování do ciziny. Jste hodně netrpěliví a nervózní. Privátní zájmy moc uspokojení nepřinesou, ale přesto vám dobrá nálada chybět nebude.