Baran

Do většího úklidu se dnes raději nepouštějte. Hrozí, že vás uprostřed práce překvapí nečekaná návštěva. Buďte ale vlídní, vaši hosté k vám přinesou dobrou náladu. Zůstanete-li naopak sami, bude vás přepadat melancholie. Dají se úspěšně dokončit včera započaté věci. 

Býk

Zbytečně ztrácíte čas sebelítostí, místo, abyste dělali to, co máte udělat. Pokud se nevzchopíte, zesměšníte se víc, než si myslíte a to v očích někoho, kdo o vás měl až dosud celkem dobré mínění. Dají se úspěšně dokončit včera započaté věci. 

Blíženci

Všimněte si, co se děje kolem vás. Třeba i to, co vidíte každý den ve vás probudí fantazii. V takovém případě se nebraňte nápadům, byť by se zdály sebeodvážnější. Pustíte-li se dnes do jakékoli práce na zahrádce, získáte u sousedů pověst dokonalých pěstitelů. Dají se s úspěchem dokončit včera započaté věci.

Rak

Jděte kamkoli, jen nezůstávejte mezi čtyřmi stěnami. V jiném prostředí se osvobodíte od všedních starostí a každodenních konfliktů. Pomůže i filmová veselohra. Nemyslete jen na sebe, také vaši nejbližší mají starosti. Dají se úspěšně dokončit včera započaté věci.