Baran

Horoskop na zítra

Jste-li dnes unavení a nedospalí, není se čemu divit. Vynahraďte si dostatek spánku po obědě. Jestli vás nečeká nic neodkladného, pokračujte večer s partnerem tam, kde jste včera skončili. Ani individuální, ani skupinová práce nepřinese očekávané efekty. 

Býk

Horoskop na zítra

Jestli počasí přeje, neseďte doma, ale snažte se minimálně na celý víkend vyrazit pryč. Nemáte nyní žádné finanční problémy, spíš naopak. Zdá se, že nevíte, co dělat s hotovými penězi. Ani individuální, ani skupinová práce nepřinese očekávané efekty. 

Žárlivost podle znamení: Kdo se snaží žárlení skrývat a jak poznáte, že žárlí?

Žárlivost podle znamení: Kdo se snaží žárlení skrývat a jak poznáte, že žárlí?

Žárlivost je náročná emoce, kterou je ale potřeba ve vztahu zvládnout. Obvykle přichází s dalšími emocemi, jako jsou hněv, smutek, deprese či naštvanost. Většinou se snažíme žárlivost nejprve před partnerem skrývat, ale zcela to nikdy nejde – vaše chování

Doporučené články Číst více

Blíženci

Horoskop na zítra

Naordinujte si odpočinek. Žádná námaha se dnes nedoporučuje. Přemýšlejte, kde strávit letošní dovolenou. K vybírání přizvěte partnera. Přece nechcete dovolenku strávit sami. Nervozitu dnes srovnejte dechovým cvičením. Ani individuální, ani skupinová práce nepřinese očekávané efekty.