Baran

Horoskop na zítra

Vašemu organismu by prospěla dopolední sauna. Můžete se projít i s rodinou, ale běžky dnes nechte raději doma. Večer se setkáte s dlouho neviděnými přáteli a budete se moci dovědět dost významné informace. Nechovejte se moc razantně, protože v láskyplných vztazích se lze nadít všelijakého jiskření. Můžete rozvinout svou představivost. Příhodný čas pro sex a flirt.
 

Býk

Horoskop na zítra

Pravděpodobně se dočkáte jakéhosi zajímavého setkání - snad se svou bývalou láskou. Otevírejte šampaňské, čeká vás překrásný den. Nezadaní Býci by neměli polehávat před televizí, nýbrž vyrazit na silvestrovskou oslavu ven mezi lidi. Můžete rozvinout svou představivost. Je dobrý čas na sex a flirtování.
 

Jste královna, po níž touží? Hvězdy vědí, co který chlap potřebuje

Jste královna, po níž touží? Hvězdy vědí, co který chlap potřebuje

Každý určitě chce vědět, který člověk se k němu nejvíce hodí. Jaký typ je pro vás ten nejlepší, s kým si budete rozumět. Poznat někoho, kdo pochopí vaše nedostatky a zároveň z vás udělá lepšího člověka a přinese do života radost a lásku. Zatím jste tu oso

Doporučené články Číst více

Blíženci

Horoskop na zítra

I muži by se dnes mohli zaskvět svým kuchařským uměním, zapojit do příprav Silvestra děti, svěřit jim i mytí nádobí a uklízení. Alkohol požívejte opatrně. Vyvarujte se netrpělivého zkratového jednání a dávejte pozor na osobní věci. Můžete rozvinout svou představivost. Je dobrý čas na sex a flirtování. 
 

Rak

Horoskop na zítra

Zapomeňte na prožitá příkoří. Jste-li na horách, nepředvádějte lyžařské uměnína neupravených sjezdovkách a nenechte se přemluvit k jízdě na snowboardu. Zlomená noha by bylo to nejmenší, co by vás mohlo potkat. Raději se zimní přírodou projděte nebo vytáhněte sáně. Můžete rozvinout svou představivost. Je dobrý čas na sex a flirtování.