Baran

Horoskop na zítra

Vašemu organismu by prospěla dopolední sauna. Můžete se projít i s rodinou, ale běžky dnes nechte raději doma. Večer se setkáte s dlouho neviděnými přáteli a budete se moci dovědět dost významné informace. Nechovejte se moc razantně, protože v láskyplných vztazích se lze nadít všelijakého jiskření. Můžete rozvinout svou představivost. Příhodný čas pro sex a flirt.
 

Býk

Horoskop na zítra

Pravděpodobně se dočkáte jakéhosi zajímavého setkání - snad se svou bývalou láskou. Otevírejte šampaňské, čeká vás překrásný den. Nezadaní Býci by neměli polehávat před televizí, nýbrž vyrazit na silvestrovskou oslavu ven mezi lidi. Můžete rozvinout svou představivost. Je dobrý čas na sex a flirtování.
 

Denní partnerské horoskopy lásky (22-03-2020) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Denní partnerské horoskopy lásky (22-03-2020) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Někdy máte až příliš nezávislý vztah k penězům, dnes si uvědomíte, že m?že být dobré i šetřit. Nově objevená restaurace vám dá chuť do zábavy.

Doporučené články Číst více

Blíženci

Horoskop na zítra

I muži by se dnes mohli zaskvět svým kuchařským uměním, zapojit do příprav Silvestra děti, svěřit jim i mytí nádobí a uklízení. Alkohol požívejte opatrně. Vyvarujte se netrpělivého zkratového jednání a dávejte pozor na osobní věci. Můžete rozvinout svou představivost. Je dobrý čas na sex a flirtování. 
 

Rak

Horoskop na zítra

Zapomeňte na prožitá příkoří. Jste-li na horách, nepředvádějte lyžařské uměnína neupravených sjezdovkách a nenechte se přemluvit k jízdě na snowboardu. Zlomená noha by bylo to nejmenší, co by vás mohlo potkat. Raději se zimní přírodou projděte nebo vytáhněte sáně. Můžete rozvinout svou představivost. Je dobrý čas na sex a flirtování.