Baran

Horoskop na zítra

Konstelace podporují vaše vánoční rozjímání. Máte šťastný den, můžete partnera potěšit svou dobrou náladou a pomoci s poslední sváteční výzdobou příbytku. Pokuste se zvládat své city, bude to dost náročné. Dbejte, ať vaše skutky jsou v souladu s etikou. 

Býk

Horoskop na zítra

Máte takový sklon k hádání, až se všichni straní vaší blízkosti. Je nebezpečí, že zapomenete na někoho, kdo si vaši štědrost zaslouží. Neváhejte a snažte se ještě dnes chybu napravit. Dbejte, aby vaše skutky byly v souladu s etikou. 

Jaká jsou nejhlubší tajemství jednotlivých znamení? Co tají Raci, co Kozorozi?

Jaká jsou nejhlubší tajemství jednotlivých znamení? Co tají Raci, co Kozorozi?

Každý z nás máme něco, čím se před druhými nechlubíme, co chceme, aby zůstalo ukryto v našem nitru. Napadlo by vás, že třeba přepečlivé Panny mají druhou tvář?

Doporučené články Číst více

Blíženci

Horoskop na zítra

I na Štědrý den se dá s rodinou sportovat a utužit tím rodinnou pohodu. Spojte se se staršími příbuznými a zeptejte se, jestli něco nepotřebují. Obchodům se vyhněte, financemi se nazabývejte a raději necestujte. Dbejte, aby vaše skutky byly v souladu s etikou. 

Rak

Horoskop na zítra

Dnes můžete své blízké přesvědčit, že si opravdu zasloužíte jejich náklonnost. Budete hodně úspěšní při snaze o urovnávání sporů mezi příbuznými. Bude to mít lepší efekt, než poslední vylepšování bytu. Dbejte, aby vaše skutky byly ve shodě s etikou.