Baran

Horoskop na zítra

Zachutnalo vám zakázané ovoce, ale měli byste se chovat úměrně svému věku a peněžence. Raději využijte den na trpělivou zodpovědnou práci. Nové kontakty lze navázat při sportu nebo ve společnosti. Zadaní by si měli vybít energii vyklepáním koberce. Ukáže se, že realizace plánů vyžaduje více času než bylo předpokládáno. 
 

Býk

Horoskop na zítra

Zvýšený pocit síly a vaše aktivita dávají předpoklad ke zvládnutí pracovních úkolů. Budete úspěšní při prosazování svých požadavků u nadřízených a také ve sportu. Ukáže se, že realizace plánů vyžaduje více času, než bylo předpokládáno.
 

Jak zaručeně dostat jakéhokoliv chlapa do kolen? Stačí, když znáte jeho datum narození!

Blíženci

Horoskop na zítra

Trénujte si ústupovou cestu, jinak to bude v zaměstnání i v milostném vztahu jako na bitevním poli. Jestli jste sportovní typy, jděte se pak odreagovat někam do tělocvičny. Jinak si kupte lístek na veselohru. Ukáže se, že realizování plánů vyžaduje více času, než se předpokládalo.

 

Rak

Horoskop na zítra

I když se tváříte jako suveréni, lpíte na rodinném zázemí víc, než jste ochotni přiznat. Neumíte si představit, že by váš vliv na dění v rodině výrazně poklesl. Maličkosti, které vás jindy dráždí, dnes velkoryse přehlédnete. Ukáže se, že realizace plánů vyžaduje více času, než se předpokládalo.