Baran

Horoskop na zítra

Na pracovišti navážete nové vztahy, budete mít úspěch u soudu, dostanete pochvalu od šéfa. Posezení s přáteli by se stalo příčinou konfliktu v rodině. V době předvánočního úklidu a nákupů se konflikty nevyhýbají snad nikomu. Jsou šance na pozitivní změny v životě. Budete potřebovat hodně svobody.

Býk

Horoskop na zítra

Máte sklon k neplodným diskusím, poznámkami kolegů a nadřízených se cítíte uraženi. Nebuďte zděšeni, že do vánoc nestihnete udělat všechno, co jste si předsevzali. Stihnete to, jen zachovejte rozvahu místo stresu. Jsou šance na pozitivní změny v životě. Budete potřebovat hodně svobody.

Horoskop na dnešní den - Čtvrtek 06-08-2020 - Okořeňte si tento den koupí něčeho, co zkrášlí váš zevnějšek...

Blíženci

Horoskop na zítra

Opět jste se svou marnotratností dostali do přechodných finančních problémů. Nezneužívejte přízně žen, obzvláště, jsou-li vašimi šéfy. Zanedbávání vašich blízkých by se později určitě vymstilo. Jsou šance na pozitivní změny v životě. Budete potřebovat hodně svobody.

Rak

Horoskop na zítra

Chcete-li získat peníze hazardní hrou, tak na to zapomeňte. Jakékoliv utkání stroj versus člověk by dnes skončilo vaší prohrou. Je nevhodný den pro řízení auta i pro duševní práci. Ale nakloněn je novým kontaktům a seznámením, obchodním jednáním a návštěvám přátel i příbuzných. Jsou šance na pozitivní změny v životě. Budete potřebovat hodně svobody.