Baran

Horoskop na zítra

Na pracovišti navážete nové vztahy, budete mít úspěch u soudu, dostanete pochvalu od šéfa. Posezení s přáteli by se stalo příčinou konfliktu v rodině. V době předvánočního úklidu a nákupů se konflikty nevyhýbají snad nikomu. Jsou šance na pozitivní změny v životě. Budete potřebovat hodně svobody.

Býk

Horoskop na zítra

Máte sklon k neplodným diskusím, poznámkami kolegů a nadřízených se cítíte uraženi. Nebuďte zděšeni, že do vánoc nestihnete udělat všechno, co jste si předsevzali. Stihnete to, jen zachovejte rozvahu místo stresu. Jsou šance na pozitivní změny v životě. Budete potřebovat hodně svobody.

Krutá pravda vyplouvá na povrch! Tohle jsou nejhorší tabu, která ukrývá vaše znamení

Krutá pravda vyplouvá na povrch! Tohle jsou nejhorší tabu, která ukrývá vaše znamení

Z horoskopu se toho dá vyčíst opravdu hodně. To, kde najdete svou spřízněnou duši nebo jaké dny v týdnu pro vás budou kritické. Ovšem některé věci zůstávají neodhaleny a je kolem nich velké tabu. Posvítíme si na to, co tají jednotlivá znamení. Ve zvěrokru

Doporučené články Číst více

Blíženci

Horoskop na zítra

Opět jste se svou marnotratností dostali do přechodných finančních problémů. Nezneužívejte přízně žen, obzvláště, jsou-li vašimi šéfy. Zanedbávání vašich blízkých by se později určitě vymstilo. Jsou šance na pozitivní změny v životě. Budete potřebovat hodně svobody.

Rak

Horoskop na zítra

Chcete-li získat peníze hazardní hrou, tak na to zapomeňte. Jakékoliv utkání stroj versus člověk by dnes skončilo vaší prohrou. Je nevhodný den pro řízení auta i pro duševní práci. Ale nakloněn je novým kontaktům a seznámením, obchodním jednáním a návštěvám přátel i příbuzných. Jsou šance na pozitivní změny v životě. Budete potřebovat hodně svobody.