Baran

Horoskop na zítra

Čekají vás nepředvídané problémy v milostném vztahu a sklon k odcizení v rodinném životě. Jsou pravděpodobné problémy se staršími lidmi nebo partnerovými rodiči. Nehrajte hry o peníze, ani si od nikoho nepůjčujte. Bude dost nepokoje i agresivity, hádky s dětmi i s rodiči.

Býk

Horoskop na zítra

Obchodní neúspěchy, malé problémy na cestách a s dětmi způsobí vaši rozmrzelost. Večer stravte raději doma, než u přátel. Můžete koupit vánoční stromeček, aledo domácích prací se nehrňte. Odpočívejte. Bude dost nepokoje i agresivity, hádky s partnery, dětmi i rodiči. 

Horoskop na dnešní den - Čtvrtek (28-11-2019) - V zaměstnání vám dnes možná něco pohne žlučí.

Horoskop na dnešní den - Čtvrtek (28-11-2019) - V zaměstnání vám dnes možná něco pohne žlučí.

Budete své kolegy častovat ironií a sarkasmem. Snažte se ovládat aspoň doma před dětmi a partnerem. Rýsují se problémy v souvislosti s autodopravou. Mohou být těžkosti při zahajování nových projektů a naopak se budou vracet staré věci.

Doporučené články Číst více

Blíženci

Horoskop na zítra

Při zábavě hovořte jen nezávazně, aby vás nikdo nemohl brát za slovo. Umělecky založení Blíženci pocítí příval nové inspirace, ostatní mohou vylepšovat svůj zevnějšek. I odvážnější experimenty dopadnou dobře. Bude dost nepokoje a agresivity, hádky s partnery, dětmi i s rodiči.

Rak

Horoskop na zítra

Nákupy dělejte raději samostatně, můžete pak chvíli posedět s přáteli. U umělecky založených se zvýší inspirace, ostatní zatouží po nových myšlenkách. Věnujte se dětem, budou s nimi problémy. Necestujte do ciziny. Bude dost nepokoje a agresivity, hádky v partnerství, s dětmi i s rodiči.