Baran

Horoskop na zítra

Čekají vás nepředvídané problémy v milostném vztahu a sklon k odcizení v rodinném životě. Jsou pravděpodobné problémy se staršími lidmi nebo partnerovými rodiči. Nehrajte hry o peníze, ani si od nikoho nepůjčujte. Bude dost nepokoje i agresivity, hádky s dětmi i s rodiči.

Býk

Horoskop na zítra

Obchodní neúspěchy, malé problémy na cestách a s dětmi způsobí vaši rozmrzelost. Večer stravte raději doma, než u přátel. Můžete koupit vánoční stromeček, aledo domácích prací se nehrňte. Odpočívejte. Bude dost nepokoje i agresivity, hádky s partnery, dětmi i rodiči. 

Kdo je váš anděl strážný podle znamení? Zavolejte si ho a pomůže vám!

Kdo je váš anděl strážný podle znamení? Zavolejte si ho a pomůže vám!

Věděli jste, že každé znamení zvěrokruhu má svého osobního anděla strážného? Pokud to ještě nevíte, seznamte se. Je dobré vědět, na koho se obrátit ve chvílích smutku, úzkosti či ztráty energie a sebevědomí. Až vám bude nejhůř, zavolejte ho a on vám přile

Doporučené články Číst více

Blíženci

Horoskop na zítra

Při zábavě hovořte jen nezávazně, aby vás nikdo nemohl brát za slovo. Umělecky založení Blíženci pocítí příval nové inspirace, ostatní mohou vylepšovat svůj zevnějšek. I odvážnější experimenty dopadnou dobře. Bude dost nepokoje a agresivity, hádky s partnery, dětmi i s rodiči.

Rak

Horoskop na zítra

Nákupy dělejte raději samostatně, můžete pak chvíli posedět s přáteli. U umělecky založených se zvýší inspirace, ostatní zatouží po nových myšlenkách. Věnujte se dětem, budou s nimi problémy. Necestujte do ciziny. Bude dost nepokoje a agresivity, hádky v partnerství, s dětmi i s rodiči.