Pokud už máte dost vašich failů v lásce a nebaví vás neustále šlapat vedle, vyberte si partnera podle znamení. Pokud nevíte, kdo k vám nejlépe pasuje, máme pro vás přehled, který vám pomůže se zorientovat. S kým vám letos budou nejvíc dupat králíci a komu se raději vyhnout?

Beran k Vodnáři

Ačkoliv jsou vznětliví Berani pravým opakem plachých Vodnářů, máte stejný smysl pro dobrodružství. A v tomto ohledu si budete letos určitě notovat. Spojuje vás spontánnost a odvaha neustále zkoušet něco nového. Zatímco někteří se ve vztahu začnou po chvilce nudit, pro Berany a Vodnáře to určitě nebude fádní. A to o svém vztahu může říct málokdo.

Horoskop na dnešní den - Úterý 06-04-2021 - Nastala situace, k níž se musíte postavit čelem. Potlačte svou podrážděnost a promluvte si s potomky...

Býk k Rakovi

Tato dvě znamení jsou na stejném fyzickém i emocionálním levelu. Letos by mohla přijít vaše chvíle, hlavně kvůli tomu, že už máte dost narážení na špatné partnery. Budete si prostě rozumět, mít pro sebe pochopení a dokážete ocenit jeden druhého.

Blíženci k Vodnáři

Sdílíte spolu inteligenci a kreativitu. To vás poměrně pevně spojuje na emocionální úrovni. Rozumíte si a nevadí vám trávit každou minutu společně. Přesto jste schopni poskytnout jeden druhému svobodu, kterou potřebuje. Letos se naladíte na stejnou vlnu.