Věřte tomu, nebo ne, nový rok bude plný lásky a sexu! Bez ohledu na to, zda máte partnera, nebo nemáte, rok 2019 bude velmi akční a rozhodně v něm nebude nouze o vzrušující a romantické chvíle, intimní zážitky nebo prohloubení vztahu. Mnozí se ale budou muset zbavit starých vzorců a začít nový život, aby neuvízli na mrtvém bodě. Jak vidí vztahy v roce 2019 astroložka a numeroložka Martina Boháčová?

Jaké tendence budou převládat v roce 2019 v oblasti vztahů a lásky? Čeká nás upevnění vztahu, nebo naopak spíše rozchod? Potkáte někoho nového a zajímavého? Co předpovídá astroložka Martina Boháčová?

Líný Býk a krutý Kozoroh. Čím mohou být znamení zvěrokruhu opravdu nepříjemná?

Líný Býk a krutý Kozoroh. Čím mohou být znamení zvěrokruhu opravdu nepříjemná?

Kromě pozitivních vlastností v sobě má každý z nás také nepříjemné vlastnosti, které nám často komplikují život, dostáváme se kvůli nim do konfliktů a občas těmito neduhy obtěžujeme své okolí a blízké. Je na čase jít s pravdou ven!

Doporučené články Číst více

Beran


Berani, ujasněte si své myšlení v oblasti vztahů. To, jak vnímáte svou sexualitu a jak silný význam jí přikládáte. Možná budete řešit se svými partnery nevěru nebo jiný druh úletů. Proč k vám ale tohle téma přichází? Protože máte zjistit, jaký je rozdíl mezi láskou a sexem. Hlavně si taky musí uvědomit, že vnitřní krása je důležitější než vnější. Někteří berani můžou prožít sexuální úlety nebo potkat partnery z minulosti. Zejména v srpnu budou řešit vztah se současným partnerem, nezadaní dostanou pozvání na rande a neměli by váhat. Kdo má partnera, měl by vyrazit na romantickou večeři nebo výlet.

Býci


Býci, v uplynulém roce jste mohli řešit nového partnera nebo nového pracovního společníka. Chytří Býci si hned v začátku vztahu vytvořili jasně podmínky, za kterých jsou ochotni fungovat. I v roce 2019 budou partnerské vztahy hrát v jejich životě velmi důležitou roli. Většina Býků se potká s partnery z minulosti. Je to proto, abyste si uvědomili, že mezi sebou nemáte něco dořešeného. Je potřeba si promluvit a věci vysvětlit. Mnoho Býků začne toužit po nových sexuálních zkušenostech nebo jiných technikách.

Blíženci


Blíženci si v uplynulých dvou letech dělali pořádek ve svých partnerských vztazích. Někteří vyměnili svoje partnery za jiné a začali plánovat nový život. V roce 2019 mnozí najdou nového partnera, může to být životní partner, nebo pracovní partner. Blíženci, kteří partnera mají, by měli zapracovat na tom, aby se mu více líbili. Také si budou muset domluvit přesné podmínky, za kterých bude jejich vztah spokojený. Musíte spolu více komunikovat a říkat si to, co vám vadí. Když se budete moct spolehnout na slovo druhého, partnerský vztah bude pevnější.

Rak


Raci, vy to nemáte ve vztazích jednoduché, protože jste velmi citliví. A kdo je citlivý, ten je zranitelný. Raci touží hodně milovat a láska je pro ně důležitá. V roce 2019 se nevrhejte do lásky po hlavě, neměli byste se řídit jen emocemi, ale taky rozumem. Začněte více milovat sami sebe a nedovolte ostatním, aby vás zraňovali. Raci jsou umínění, tak jim někdy dlouho trvá, než pochopí, že partner, po kterém touží, není pro ně. Neodpouštějte svým partnerům úplně vše, díky tomu si do života přivoláte ještě složitější životní situace.

Horoskop na dnešní den - Pátek (11-10-2019) - Mohou vás zamrzet nekonečné třenice s partnerem...

Horoskop na dnešní den - Pátek (11-10-2019) - Mohou vás zamrzet nekonečné třenice s partnerem...

Nepodlehněte obavám a dejte otevřeně najevo, co máte na srdci. Pak se dočkáte pochopení. Můžete pocítit sympatie a zájem druhých.

Doporučené články Číst více