Rádi byste se dozvěděli, jestli se vám bude tento týden dařit? Přečtěte si náš týdenní horoskop. Naše partnerské horoskopy lásky vám prozradí, čemu se tento týden nevyhnete. Vyberte si podle znamení týdenní horoskopy lásky, které vám napoví, jak na tom v následujících dnech s láskou budete. Vždy je dobré vědět dopředu, na co se máte připravit.

Beran

To, že obvykle překypujete energií, ještě neznamená, že stejně budete jednat i tentokrát. Počítejte s týdnem, kdy budete mít všeho až nad hlavu a kdy budete své síly do krajnosti vyčerpávat. Naštěstí vedle sebe máte životního druha, který chápe situaci, v jaké jste, a který vám do ničeho nemluví. Spokojí se s tím, že vás k sobě přitulí a bude vás přesvědčovat, že nakonec bude všechno dobré.

Co vás děsí? Prozradí vám to vaše znamení zvěrokruhu

Co vás děsí? Prozradí vám to vaše znamení zvěrokruhu

Většina lidí má z něčeho strach, ale možná si to dostatečně neuvědomuje. Máte to podobně? Znamení zvěrokruhu vám poví, čeho se v životě obáváte.

Doporučené články Číst více

Býk

Od úterního do čtvrtečního odpoledne, kdy je Luna ve vašem znamení, doma moc nepobudete. Musíte se účastnit všech vánočních večírků, na které dostanete pozvání. Ve vlastním zájmu byste měli požádat partnera, aby vás doprovodil. Je to úžasná prevence dalších neshod. Když bude miláček s vámi, všechno si ohlídá a hlavně pochopí, že nemá proč žárlit.

Blíženci

Do pátku, kdy je Slunce ve vašem partnerském sektoru, budete s miláčkem spolupracovat vzorně a naprosto neproblematicky. Veškerá společná aktivita vám navíc bude přinášet radost a potěšení. Když se pak Slunce přesune do Kozoroha, situace se trochu zahustí. Počítejte s daleko větším množstvím práce a daleko menším prostorem k relaxaci. Naštěstí to vezmete ne jako důvod k hádkám, ale jako další test vašich partnerských kvalit...

Rak

S hledáním cesty k srdci vašeho miláčka to raději moc nepřehánějte. Když si zachováte odstup a poskytnete mu prostor, ve kterém se o vás může ucházet, bude to daleko lepší. Stejně tak by bylo dobře, kdybyste si pro sebe o víkendu našli alespoň chvíli času, který můžete trávit spolu. Není ani nutné, abyste spolu mluvili. Bude stačit, když se budete držet za ruce.