Rádi byste se dozvěděli, jestli se vám bude tento týden dařit? Přečtěte si náš týdenní horoskop. Naše partnerské horoskopy lásky vám prozradí, čemu se tento týden nevyhnete. Vyberte si podle znamení týdenní horoskopy lásky, které vám napoví, jak na tom v následujících dnech s láskou budete. Vždy je dobré vědět dopředu, na co se máte připravit.

Beran

S láskou je to naprosto jednoduché. Dostanete jí, kolik chcete, a navíc v podobě, která vám vyhovuje. Musíte však být trpělivější, než obvykle. Když počkáte do soboty, kdy se Merkur dostává do vašeho partnerského sektoru, dokážete si se svým vyvoleným promluvit tak, aby konečně pochopil, že si z něj neutahujete, ale že ho máte opravdu a nepochybně rádi.

Denní partnerské horoskopy lásky na Úterý (05-05-2020) - Jste příliš plní emocí a chuti se vyžívat v pěkných věcech, než abyste příliš pracovali.

Denní partnerské horoskopy lásky na Úterý (05-05-2020) - Jste příliš plní emocí a chuti se vyžívat v pěkných věcech, než abyste příliš pracovali.

Proto se potřebujete vyhnout nudné práci, která by na vás mohla čekat. Nekoketujte se všemi osobami, které potkáváte právě teď.

Doporučené články Číst více

Býk

Mezilidské vztahy, které byly až dosud naprosto bezproblémové, se mohou začít kazit. Mohl by za to kolega, který nechápe, že o něj nestojíte, a který vám neustále dává svou lásku najevo. Dosud jste se tvářili, že to berete jako vtip, a zbytečně jste to neřešili. Teď však přitlačil tak, že se musíte ozvat nahlas a opravdu hodně důrazně.

Blíženci

V lásce je všechno v pořádku, což je dobře. Miláček na vás může mít sice trochu méně času, než by se vám zamlouvalo, ale to vám nevadí. Chápete, že musí v rámci práce řešit záležitosti, které si vyžadují jeho plné nasazení. Když vám pak řekne, že jde o akci, za kterou má slíbené prémie, jež vám umožní vytoužený zimní výlet do hor, začnete se na něj dívat ještě příjemněji.

Rak

Pokud má partner dojem, že ho máte rádi natolik, že mu budete tolerovat naprosto všechny jeho nápady, musí zjistit, že se plete. Ve chvíli, kdy začne hovořit o výhodách otevřeného vztahu, kdy si oba žijí svobodně, a nikdo nepředstírá věrnost, se musíte hodně nahlas ozvat. Nakonec vám začne vysvětlovat, že to myslel jako žert. Vy si tím ale moc jistí nebudete...