Chladný a deštivý říjen bude přímo vyzývat k tomu, abyste se zachumlali do peřin spolu s tím, koho milujete. Dny budou krátké, takže můžete věnovat spoustu času milostným hrátkám, o kterých jste dosud jenom snili. Nezadaní se nemusí ničeho bát, protože i v říjnu budou hvězdy svítit na cestu k seznámení.

Beran

Až do 14. října máte pocit, že se ve vztahu nic moc neděje. Hvězdy ale prozrazují, že se jedná o klid před bouří. Ve druhé polovině měsíce to totiž bude jedna konfrontace za druhou. Záleží na vás, zda nashromážděné emoce proměníte ve vášnivý sex, nebo hádku jako z italského dramatu. Ani první varianta nemusí být bezpečná. Mezi vámi to opravdu ohnivě vře, a tak společné milování může připomínat menší bitvu. Milí Berani, jediné, čeho se v sychravém podzimním měsíci nemusíte obávat, je stereotyp.

Denní partnerské horoskopy lásky na Středa (22-04-2020) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Denní partnerské horoskopy lásky na Středa (22-04-2020) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Někdy máte až příliš nezávislý vztah k penězům, dnes si uvědomíte, že m?že být dobré i šetřit. Nově objevená restaurace vám dá chuť do zábavy.

Doporučené články Číst více

Býk

Býky čeká fantastický měsíc plný lásky, flirtování i nespoutané vášně. Z vesmíru k vám proudí brilantní komunikační schopnosti, navíc je zesílen vrozený sex-appeal. Vašemu říjnovému charisma jen tak někdo neodolá. Jen si ujasněte, zda vám románek s přitažlivým protějškem stojí za ohrožení letitého vztahu. Když se dostanete do prekérní situace, nebudete se muset dlouho rozmýšlet. Zato singles mají program jasný. Vychutnávají všechny lahůdky, jaké jim říjen naservíruje. A že jich není zrovna málo.

Blíženci

Blíženci se nemusí obávat toho, že by se v říjnu nudili. Hvězdy se postarají, aby ani jeden den nezaváněl rutinou. Četná seznámení potěší nezadané, ale i ty ve vztahu. Není od věci zjistit, že člověk nepatří do starého železa. Jen dejte pozor, abyste koketování s opačným pohlavím dokázali udržet v mezích slušného vychování. Přestože experimentování vám nedělá problémy, tentokrát by vás dohnala morální kocovina. Ve vztahu si ale můžete vyhodit z kopýtka. Protějšek uvítá svěží vítr v ložnici.

Rak

Nezadaní Raci se mohou těšit na měsíc plný vzrušení i zajímavých seznámení. Baví vás poznávat nové tváře a přitom se na ně hned neupínáte jako na životní druhy. Proč se nechat kroužkovat, když svět nabízí spoustu vůní a chutí. Jedincům v partnerství už tak do smíchu nebude. V říjnu je potřeba vyřešit plno praktických záležitostí i finančních problémů. A to romantické ani jiskrné erotické atmosféře nedodá. Prostor a čas na rychlovku si naštěstí najdete i tak. A nemusí to být jen jeden den v týdnu.