Venku je mrazivo, bude vás hřát aspoň láska? Čarodějka Ariana nahlédla do karet a předpovídá klidný leden.

Beran


Pokud si Berani stěžovali na slabou odezvu svého milostného snažení koncem minulého roku, budou mít možnost si všechno vynahradit už v polovině ledna 2019. V jejich znamení se sejdou Mars, Měsíc a Uran, z čehož plyne, že nastane pár zajímavých situací, kdy na sebe Berani strhnou pozornost, z čehož se může celkem snadno vyklubat i nový vztah. Stejně tak je možné osvěžit starý vztah, který už delší dobu usínal, ale Beranům na něm přece jenom záleželo.

Spřízněná duše podle hvězd! Býci ji najdou v Panně, Lvi ve Střelci!

Spřízněná duše podle hvězd! Býci ji najdou v Panně, Lvi ve Střelci!

Najít člověka, který bude vaší spřízněnou duší, není snadné. Ovšem když někoho takového najdete, musíte vztah chránit a pečlivě opatrovat. Zkuste se řídit podle zvěrokruhu, některá znamení jsou pro vás vhodnější než ta druhá. Mezi kterými máte šanci najít

Doporučené články Číst více

Býk


V rámci sexu a vztahů budou mít Býci na začátku roku jednu nebo dvě zajímavé příležitosti, které ale nevyjdou, spíše to vypadá na náhodné známosti, třeba ještě ze Silvestra nebo z oslavy narozenin, ale nic zvláštního z toho nebude. Kolem 17. ledna je možné, že potkáte někoho, s kým by byl realizovatelný dlouhodobý a perspektivní vztah. Pokud nevyjde ani tahle možnost, budete si muset počkat do února.


 Blíženci


Vše nasvědčuje tomu, že u Blíženců bude hrát hlavní životní roli stabitila, to znamená, že vztahy, které již existují se projeví jako pevné a stabilní a pokud by se naskytla jakákoliv možnost něco ve vztahové rovině měnit, tak k tomu spíše nedojde nebo se dotyčný Blíženec, který zatouží po změně opět vrátí do výchozích pozic. Nesnažte se zlepšovat vztahy, které už fungují.

Rak


Pokud má někdo ve svých vztazích jasno, tak jsou to právě Raci. V lednu se budou projevovat jako příkladné domácí znamení, budou věrní svým partnerům a totéž budou s celkem dost velkým úspěchem vyžadovat od svých poloviček. Žádné zrady se nedočkají a pokud budou hledat nové vztahy, tak se bude jednat pouze o Raky nezadané nebo Raky bez stálého partnera.