Venku je mrazivo, bude vás hřát aspoň láska? Čarodějka Ariana nahlédla do karet a předpovídá klidný leden.

Beran


Pokud si Berani stěžovali na slabou odezvu svého milostného snažení koncem minulého roku, budou mít možnost si všechno vynahradit už v polovině ledna 2019. V jejich znamení se sejdou Mars, Měsíc a Uran, z čehož plyne, že nastane pár zajímavých situací, kdy na sebe Berani strhnou pozornost, z čehož se může celkem snadno vyklubat i nový vztah. Stejně tak je možné osvěžit starý vztah, který už delší dobu usínal, ale Beranům na něm přece jenom záleželo.

Denní partnerské horoskopy lásky na Pondělí (04-11-2019) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Denní partnerské horoskopy lásky na Pondělí (04-11-2019) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Někdy máte až příliš nezávislý vztah k penězům, dnes si uvědomíte, že m?že být dobré i šetřit. Nově objevená restaurace vám dá chuť do zábavy.

Doporučené články Číst více

Býk


V rámci sexu a vztahů budou mít Býci na začátku roku jednu nebo dvě zajímavé příležitosti, které ale nevyjdou, spíše to vypadá na náhodné známosti, třeba ještě ze Silvestra nebo z oslavy narozenin, ale nic zvláštního z toho nebude. Kolem 17. ledna je možné, že potkáte někoho, s kým by byl realizovatelný dlouhodobý a perspektivní vztah. Pokud nevyjde ani tahle možnost, budete si muset počkat do února.


 Blíženci


Vše nasvědčuje tomu, že u Blíženců bude hrát hlavní životní roli stabitila, to znamená, že vztahy, které již existují se projeví jako pevné a stabilní a pokud by se naskytla jakákoliv možnost něco ve vztahové rovině měnit, tak k tomu spíše nedojde nebo se dotyčný Blíženec, který zatouží po změně opět vrátí do výchozích pozic. Nesnažte se zlepšovat vztahy, které už fungují.

Rak


Pokud má někdo ve svých vztazích jasno, tak jsou to právě Raci. V lednu se budou projevovat jako příkladné domácí znamení, budou věrní svým partnerům a totéž budou s celkem dost velkým úspěchem vyžadovat od svých poloviček. Žádné zrady se nedočkají a pokud budou hledat nové vztahy, tak se bude jednat pouze o Raky nezadané nebo Raky bez stálého partnera.