STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Obdobně náruživým znamením je Blíženec. Ten o nápadnice nemá nouzi nikdy, jenže i když se s nějakou vyspí, stejně cítí, že to není ono. Stejné je to u žen. Na pravou lásku si budete muset počkat do příštího jara. Mezitím si můžete užívat, jak je libo.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Kozoroh se právě ve vztahu nachází, ale sám cítí, že o pravou lásku nejde. Zatímco jeho protějšek plánuje společné sestěhování a děti, Kozoroh chce chodit po klubech a do restaurací. Nezbývá mu, než čekat na toho pravého, který se záhy objeví. Pravděpodobně to bude někdo ve znamení Berana nebo Lva.

Toužíte po stabilním vztahu? Možná vám k němu pomohou hvězdy, víme, které znamení se k sobě hodí nejvíc

Toužíte po stabilním vztahu? Možná vám k němu pomohou hvězdy, víme, které znamení se k sobě hodí nejvíc

Víte, jaký muž se k vám hodí nejvíc? Pokud alespoň trošku věříte mystice a znamením, podívejte se, jaký partner je pro vás ideální podle zvěrokruhu.

Doporučené články Číst více

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Neusazení Vodnáři potkají svou lásku v cizině. Ve vašem kraji svou osudovou lásku nenajdete! Potřebujete někoho otevřeného, jako jste vy sami. Blíženec k vám skvěle půjde.

RYBY (21. 2. – 20. 3)

I když se Ryba vždy tváří, že je jí všechno jedno, opak je pravdou. Beznadějná romantička čeká na prince na bílém koni už pěkně dlouho, ale nebojte, hrdina v sedle už jede. Možná už je ve vaší blízkosti a vy ho jen nevidíte.