LEV (23. 7. – 22. 8.)

Nejraději by měl všechny v kleci. Pokud ale Lev své záměry nebude skrývat, nikdy si nikoho nenajde. Lev má prostě své ego a přes to nejede vlak. Potřebujete mít vedle sebe nějakou ovečku, která vám vše udělá. Raci jsou takové oddané duše.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Chorobně uklízející Panna svým řádem všechny jen děsí. Někdy je dobré se uvolnit a neanalyzovat, kdo se k vám hodí a kdo ne. Sama víte, kdo o vás měl zájem naposled. A že to nevyšlo? Pokud přehodnotíte svoje požadavky a změníte chování, příště to může klidně vyjít a vy sama víte, že příště může být klidně už za čtrnáct dnů.

Hádky podle znamení zvěrokruhu. Kdo chystá pomstu a koho jen tak nerozhodíte?

Hádky podle znamení zvěrokruhu. Kdo chystá pomstu a koho jen tak nerozhodíte?

Hádky v každém vztahu probíhají odlišným způsobem. Někteří se dokážou na všem diplomaticky dohodnout, u jiných vzduchem létají talíře jako na běžícím páse a někteří raději mlčí, než aby něco museli řešit.

Doporučené články Číst více

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Je dobré si uvědomit, že na sedačce svého obývacího pokoje moc lidí nepotkáte. Vyražte mezi lidi a dokažte sama sobě, že ještě umíte žít. Budete mít trochu problém se rozhoupat k akci, ale nebojte se, vyjde to. Oslovte Pannu!

ŠTÍR (24. 10. až 22. 11.)

S*x, s*x a jenom s*x. Pro Štíra je to ta nejpodstatnější složka vztahu a podle toho si také hledá partnery. Nejlepší pro něj je, když se dá dohromady s protějškem stejného znamení, jelikož budou smýšlet podobně. Potřebují vedle sebe stejně vášnivého jedince!