Znamení zvěrokruhu ukáže nejen to, jaká jste osobnost, ale i vaši pravou lásku! Pokud stále hledáte a nemůžete najít svou spřízněnou duši, poradíme vám! Není to tak těžké, jak to vypadá! Ke každému znamení se hodí někdo jiný. Kdo patří právě k vám?

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Beran je odjakživa lovcem. Muži i ženy narození v tomto znamení zkrátka dostanou, koho chtějí. Osud jim tedy moc neurčují hvězdy, jelikož oni sami jim to nechtějí umožnit. Beran si vždy vybere toho, po kom touží a nepřestane se snažit, dokud ho nedostane. Naprosto skvěle jim budou vyhovovat vzdušná znamení, jako je Vodnář nebo Blíženec.

Horoskop lásky - na 39. týden (24.9.2018 - 30.9.2018) -

Horoskop lásky - na 39. týden (24.9.2018 - 30.9.2018) - "S láskou je to naprosto jednoduché. Dostanete jí, kolik chcete, a navíc v podobě, která vám vyhovuje..."

Rádi byste se dozvěděli, jestli se vám bude tento týden dařit? Přečtěte si náš týdenní horoskop. Naše partnerské horoskopy lásky vám prozradí, čemu se tento týden nevyhnete. Vyberte si podle znamení týdenní horoskopy lásky, které vám napoví, jak na tom v

Doporučené články Číst více

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Rodinné zázemí. Nemít ho je pro romantického Býka nepředstavitelné. Vždycky si bude hledat někoho, s kým bude moci zakládat rodinu, ne jen někoho, s kým by si prvoplánově užil. Své vášnivé hnízdečko lásky bude mít s Rybou.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Blíženec je kapitola sama pro sebe. O nápadníky nouzi nemá, ale s žádným si neumí představit celý život. Někdo takový už ve vašem životě je, kdo vás miluje. Jen se porozhlédněte, nesjpíš je to pošťák ve znamení Střelce, který každý den chodí kolem vašeho bytu a vyhlíží vás.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Zpátečnický Rak se má neustále na pozoru. Občasně trpí paranoiou, že ten, kdo mu dal najevo city, si s ním jenom pohrává. Ve skutečnosti to tak být nemusí, takže pokud se konečně uvolníte, můžete prožívat lásku třeba hned zítra.