Znamení zvěrokruhu ukáže nejen to, jaká jste osobnost, ale i vaši pravou lásku! Pokud stále hledáte a nemůžete najít svou spřízněnou duši, poradíme vám! Není to tak těžké, jak to vypadá! Ke každému znamení se hodí někdo jiný. Kdo patří právě k vám?

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Beran je odjakživa lovcem. Muži i ženy narození v tomto znamení zkrátka dostanou, koho chtějí. Osud jim tedy moc neurčují hvězdy, jelikož oni sami jim to nechtějí umožnit. Beran si vždy vybere toho, po kom touží a nepřestane se snažit, dokud ho nedostane. Naprosto skvěle jim budou vyhovovat vzdušná znamení, jako je Vodnář nebo Blíženec.

Jak se podle horoskopu chováte na sociálních sítích?

Jak se podle horoskopu chováte na sociálních sítích?

Na sociálních sítích se hned pozná, kdo si rád tahá triko a kdo je profesionální šmírák. Jaká charakteristika odpovídá vašemu znamení horoskopu?

Doporučené články Číst více

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Rodinné zázemí. Nemít ho je pro romantického Býka nepředstavitelné. Vždycky si bude hledat někoho, s kým bude moci zakládat rodinu, ne jen někoho, s kým by si prvoplánově užil. Své vášnivé hnízdečko lásky bude mít s Rybou.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Blíženec je kapitola sama pro sebe. O nápadníky nouzi nemá, ale s žádným si neumí představit celý život. Někdo takový už ve vašem životě je, kdo vás miluje. Jen se porozhlédněte, nesjpíš je to pošťák ve znamení Střelce, který každý den chodí kolem vašeho bytu a vyhlíží vás.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Zpátečnický Rak se má neustále na pozoru. Občasně trpí paranoiou, že ten, kdo mu dal najevo city, si s ním jenom pohrává. Ve skutečnosti to tak být nemusí, takže pokud se konečně uvolníte, můžete prožívat lásku třeba hned zítra.