Některé dámy si na líčení příliš nepotrpí, ale čas od času si každá z nás ráda zdokonalí svou tvář. Sexy rtěnka a ženský úsměv k sobě prostě patří. Podívejte se, jaké líčení vám sedne podle znamení zvěrokruhu!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Ohnivost a vášeň zrozenkyň v Beranu jsou zřejmé již při seznámení. Sportovnější typy se výraznému make-upu spíše vyhýbají. Nicméně z těchto žen vyzařuje vnitřní krása, která potřebuje jen trošičku podpořit. Nic se nezkazí rudou rtěnkou, černou oční linkou a vlasy sepnutými do dramatického drdolu.

Lvi, Raci, Kozorozi i Ryby: Nejsou, čím se zdají být

Lvi, Raci, Kozorozi i Ryby: Nejsou, čím se zdají být

Některá znamení mají prostě mimikry a snadno je považujeme za někoho jiného, než ve skutečnosti jsou. Lev - vládce? Zapomeňte. Zrovna tak na neškodné Ryby, čí pragmatické Kozorohy.

Doporučené články Číst více

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Zrozenkyně Býka preferují v líčení jednoduchost a jemnost. Nemají v lásce vyzývavé barvy, protože nepotřebují upoutávat pozornost. Spokojí se s praktickým make-upem, který se nese v duchu romantiky. Tyto ženy nenosí zapeklité vlasové účesy, vše je dokonale udržované.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Dáma ve znamení Blíženců je jedinečná uvnitř i navenek, proto nepotřebuje výrazné líčení. Na druhou stranu však ráda experimentuje. Je to žena dvou tváří. Nikdy nevíte, v čem zrovna přijde. Jeden den na sebe líčením upozorňuje, druhý den je jako šedá myška.