Řekne-li se hřích, který z těch sedmi smrtelných vás napadne jako první? Může to být pýcha, smilstvo, hněv, obžerství, závist, lakomství nebo lenost. Každý z nás má sklony k jinému z těchto hříchů. Podívejte se s námi na to, ke kterému z hříchů máte podle horoskopu největší sklony…

1) Beran

Beran je ohnivým znamením, které má nejblíže k hněvu. Toto znamení často velmi rychle vzplane a rozhodně si nenechá nic líbit. Mnohdy jsou Berani velmi hlasití a umí si zjednat pořádek. Občas mají sklony k agresivitě a nejraději by všechny kritické situace řešili stručně ručně.

Venušin horoskop: Silná vášeň ovládne chtivého Lva, Váhy se budou tulit

Venušin horoskop: Silná vášeň ovládne chtivého Lva, Váhy se budou tulit

Planeta Venuše je teď hodně silná, avšak její chod je zpětný. To znamená, že vše, co jsme v minulosti prožili v oblasti lásky a vztahů a stále nemáme zpracováno, se nám vrátí. Jak budou vypadat tyto dny? Hvězdy vědí, že to ze začátku nebude úplně zalité s

Doporučené články Číst více

2) Býk

Býkovou největší neřestí bývá lakomství. Nejde ani tak o to, že by vám Býk nechtěl nic půjčit, ale má rád pocit jistoty a věčně si myslí, že má sám málo. Býk je málokdy stoprocentně spokojený s výší platu, s odvedenou prací a také s ušetřenými financemi. Neustále by potřeboval víc a zapomíná při tom, jak moc vlastně má.

3) Blíženci

Nevyzpytatelné znamení Blíženců kráčí jednoznačně ruku v ruce se smilstvem. Tato rozdvojená a mnohdy i roztrojená osobnost nedokáže odolat touze a rozkoš se slastí jsou jejím hnacím motorem. Blíženec to vždy hraje na několik stran a musí mít pocit, že on je ten, jehož všichni uctívají. Pak se s ním dá vyjít. Jinak jen velmi těžko.

4) Rak

Znamení Raka se dotýká dvou hříchů. V první řadě obžerství a v druhé neméně důležité řadě lenosti. Rak má rád svůj klid a pohodu, rád lenoší a málokdy se mu chce do společnosti mezi lidi. Přitom si však stěžuje na samotu a nepochopení. A pak přichází na řadu obžerství. Všechen smutek a bol světa Rak vyřeší tím, že se nají. Mnohdy to s jídlem ale opravdu přehání.