Žhavé pohledy očí, romantika, milostné avantýry a dobývání bez hranic mohou vytvořit i překrásnou lásku. Flirtování je taková malá předehra. Někdo si ho užívá s velkou oblibou, jiný se tak trochu stydí! Víte, jak jste na tom podle hvězd?

Beran

Pro Berana je flirtování největším koníčkem, protože mu nelze upřít soutěživost. Toto ohnivé znamení moc rádo pozoruje své úspěchy, těší se obrovské pozornosti. Do svádění jde na sto procent a dává to také otevřeně najevo. Pokud se jejich objekt zájmů nechytne rychle na háček, jdou o dům dál. 

Dárky podle znamení!

Dárky podle znamení!

Dary, dárky, dárečky... aneb co nadělit letos k Vánocům svým nejbližším? Znamení zvěrokruhu vám dají nekonečnou inspiraci! 

Doporučené články Číst více

Býk

Býk a flirtování, to je poněkud ojedinělá kategorie. Smyslnost, oddanost a pochopení, to jsou jeho priority, proto se letmými pohledy očí příliš nezajímá. Když je Býk sveden a nevyjde to, těžce to nese. Stále doufá v pevný svazek. Dokáže si na něj počkat hodně dlouhou dobu, protože je vytrvalý.

Blíženci

Blíženci se pro flirtování prostě narodili. Když začnou na své kořisti lásky pracovat, nikdo nemá šanci a vždy podlehne. Blíženec moc dobře ví, co chce druhé pohlaví slyšet. Navíc se umí skvěle chovat, těší se výborné komunikaci, je společenský a galantní. Bohužel je to jen flirtování a nic vážnějšího.

Rak 

Rakův svět je romantický a nesnese v něm jen plané řečičky, aby dosáhl s.xuálního požitku. Partnerské vztahy jsou pro něj vzácností, proto si s jejich navazováním dává načas. Nicméně umí příjemně a nenuceně zaujmout. Není vulgární, netlačí na pilu a chová se gentlemansky.