Chování žen je pro muže celkem záhadou. Dámy ovlivňuje mnoho faktorů. Hormony a periody, tyto věci o ženách mnohé odhalí. Náš horoskop vám řekne, jakou jste ženou. Jste naprosto božská v posteli a nebo raději sníte o životě s růžovými brýlemi? Hvězdy to vědí a odhalí vám pravdu!


BERAN

Jste žena, která nejen drží tempo, ale miluje i výzvy. Taková žena, která má ráda vítězství a ví, co od života chce, a nebojí se o to říct. Chlapi na vás milují vaši ctižádostivost. Jste prostě Hermiona z Harryho Pottera.

Máme vás! Toto jsou lži, které podle svého znamení zvěrokruhu používáte nejčastěji!

Máme vás! Toto jsou lži, které podle svého znamení zvěrokruhu používáte nejčastěji!

Dnes se společně podíváme na to, které lži používáte nejvíce podle svého znamení zvěrokruhu...

Doporučené články Číst více

BÝK

Žena ve znamení Býka je smyslná a těší se z věcí všemi svými instinkty. Je klidná, vyrovnaná, milá a jednoduše kouzelná. Jste prostě jako Sněhurka, která se ničeho nezalekne.

BLÍŽENCI

Potřebujete vedle sebe polovičku, o kterou se budete starat, rozmazlovat ji a samozřejmě milovat. Jste taková vrba, která všechny vyslechne.

RAK

Máte silně zakořeněné mateřské sklony, nejlépe, jako má jeho maminka. Občas se chováte jako intelektuálka, ale nikdo vám to nebaští. Jste prostě taková Fifinka s napečenými buchtami u pece.