Žena narozená ve znamení Blíženců je velmi komplikovaná a náladová, takže pokud jste si ji, pánové, vybrali, bude to pěkný oříšek. Rozhodně nesnese, aby ji někdo vlastnil, takže jí budete muset dopřát dostatek svobody. A s kým jí to bude v posteli nejvíce klapat? 
 

ONA BLÍŽENEC + ON BERAN

Žena ve znamení Blíženců ho prostě přitahuje a s tím muž v Beranu nic moc nenadělá. Pokud ho chce i ona, mohou být vcelku pohodový pár. Sexuální experimenty jsou jejich parketa. Avšak pozor! Beran nesnese pomyšlení na všechny ty vztahy, které přelétavá žena v Blížencích měla před ním. Jejich intimní vztah je víc než jenom dobrý. V erotice si rozumí a umějí naplnit sny toho druhého.
 

Denní partnerské horoskopy lásky na Neděle (03-05-2020) - Pokud toužíte nahánět osoby druhého pohlaví, tak si dejte pozor, abyste tak nenarušili nějaký pořádek.

Denní partnerské horoskopy lásky na Neděle (03-05-2020) - Pokud toužíte nahánět osoby druhého pohlaví, tak si dejte pozor, abyste tak nenarušili nějaký pořádek.

Díky rozumné výmluvnosti získáte sice důvěru, ale potom vám chybí schopnost vše dokon?ovat. Večer to musíte dodělat.

Doporučené články Číst více

ONA BLÍŽENEC + ON BÝK

Bez kompromisů to nepůjde. Býka by chtěly snad všechny ženy, jenže pro tu v Blížencích je svoboda vším. Ona ráda utrácí, on rád šetří. Ona nerada vaří, on chce domácí jídlo. Problémy jsou i v komunikaci. Muž narozený v Býku je klidný a tichý – tedy opak Blíženců. V intimním životě je Býk vášnivý a smyslný, miluje všechno kolem erotiky. Zato žena narozená v Blížencích bere sex jen jako další dobrodružství.

ONA BLÍŽENKYNĚ + ON BLÍŽENEC

Blíženci se spolu rozhodně nenudí. Od začátku to mezi nimi jiskří. Vědí, jak se ten druhý cítí, rozumějí si. Aby tohle partnerství klapalo, chce to notnou dávku trpělivosti. Ač jsou ve vztahu spokojení, stejně potřebují flirtovat s jinými, navíc jsou nestálí. V sexu je to skvělé. Blíženci předvádějí v posteli akrobatické kousky a umí společně dosáhnout absolutního vrcholu. Nebezpečně vzrušující vztah.