Jen málokdo by mohl popřít, že to, v jakém jsme se narodili znamení, toho o nás mnoho vypovídá. Každé znamení má své slabé a silné stránky, které jen těžko dokážeme změnit, a právě tyto vlastnosti tvoří naši osobnost.

V tomto článku se dnes ale spíše více zaměříme na ženy a na to, jak na tom jsou ve vztazích podle toho, jaké jsou znamení. Sestavili jsme žebříček, na jehož konci jsou ty nejlepší partnerky či manželky.

Polibky podle horoskopu: Pro Berana jsou jen předehra, Lev kouše

Polibky podle horoskopu: Pro Berana jsou jen předehra, Lev kouše

Polibky k lásce patří, od těch cudných až po divoukou orální erotiku. Čím vás překvapí jednotlivá znamení? 

Doporučené články Číst více

12. místo – Štír

Ženy narození v tomto znamení zaujímají poslední místo v tomto žebříčku. Proč? Není to proto, že by nebyly atraktivní či inteligentní, právě naopak. Jenže muži se s nimi cítí jako ve vězení. Jakmile totiž muž nedělá přesně to, co ony chtějí, hned je oheň na střeše. Tyto ženy proto raději více vyhledávají krátkodobé vztahy, ve kterých se nemusí podřizovat.

11. místo – Ryby

I přes velmi dobré vlastnosti, které tyto ženy mají, u nich často převládá náladovost. Když se dobře vyspí a oplývají dobrou náladou, jsou to naprosto dokonalé ženy, se kterými se ani na chviličku nudit nebudete. Jakmile ale mají náladu špatnou, dokážou vytvořit peklo na zemi i z naprostých maličkostí. Neumí se také příliš přizpůsobovat, chtějí dělat jen to, co jim vyhovuje a to pro vztah není úplně ideální.

10. místo – Lev

Lvice rády loví a pak si se svými partnery také rády hrají, jenže jejich velkou chybou je to, že pro ně nikdo není dost dobrý. Ať pro ni uděláte první a poslední, vždycky to bude málo a bude chtít víc. Na výběr svých partnerů je také dost opatrná a jen tak někoho si k sobě nepustí, ale pokud ano, dokáže se bezhlavě zamilovat.