Zamysleli jste se někdy nad tím, které znamení patří k těm nejhorším a které k nejlepším? My pro vás máme žebříček od nejmilejších a nejhodnějších lidí až po ty, co kradou, lžou a podvádí. Podívejte se, jak jste v našem žebříčku obstáli.

1. Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Ryby patří k nejmilejším a nejhodnějším znamením. Jde o vzor ctnosti a dobroty. Těžko byste hledali empatičtější a citlivější znamení než právě Rybu.

Také znamení zvěrokruhu mají svá kouzelná slova

Také znamení zvěrokruhu mají svá kouzelná slova

Věci probíhají dobře, když váš partner ví, že si ho vážíte. Pochvala, nebo uznalá poklona, je jedno, jak to dáte najevo. Chcete-li dosáhnout vzájemného porozumění a uchovat lásku, je důležité naučit se volit ta správná slova. Každé znamení zvěrokruhu má s

Doporučené články Číst více

2. Panna (23. 8. – 22. 9.)

Panny jsou se svým smyslem pro čistotu a detail hned druhým z nejsympatič­tějších znamení. Jejich čistota není pouze fyzická, ale i duševní, což vám zaručuje upřímné jednání a vlídný přístup.

3. Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Právě zástupci tohoto znamení vědí přesně, co chtějí, a nebojí se okusit velký svět. Při své cestě za vytouženými ideály ovšem nikoho nezraňují ani nepodvádějí. Jde vůbec o nejpřátelštější znamení vůbec.

4. Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Vodnáři mají vyvinutý smysl pro rodinu, a tak si můžete být jistí jejich láskou a věrností. Rozhodně se o vás vždy postarají a nenechají vás v úzkých. Jsou to prostě nejlepší osobní strážci.