Zamysleli jste se někdy nad tím, které znamení patří k těm nejhorším a které k nejlepším? My pro vás máme žebříček od nejmilejších a nejhodnějších lidí až po ty, co kradou, lžou a podvádí. Podívejte se, jak jste v našem žebříčku obstáli.

1. Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Ryby patří k nejmilejším a nejhodnějším znamením. Jde o vzor ctnosti a dobroty. Těžko byste hledali empatičtější a citlivější znamení než právě Rybu.

Horoskop na dnešní den - Pátek (15-05-2020) - Váš citový život začíná nabírat nový lesk.

Horoskop na dnešní den - Pátek (15-05-2020) - Váš citový život začíná nabírat nový lesk.

Objevujete u osoby blízké vašemu srdci nové vlastnosti, o jejichž existenci jste až dosud neměli tušení. A zdalipak i vy můžete svůj protějšek zaskočit něčím příjemným? Během dne by se měly zlepšit mezilidské vztahy i možnost zabývat se novými oblastmi ži

Doporučené články Číst více

2. Panna (23. 8. – 22. 9.)

Panny jsou se svým smyslem pro čistotu a detail hned druhým z nejsympatič­tějších znamení. Jejich čistota není pouze fyzická, ale i duševní, což vám zaručuje upřímné jednání a vlídný přístup.

3. Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Právě zástupci tohoto znamení vědí přesně, co chtějí, a nebojí se okusit velký svět. Při své cestě za vytouženými ideály ovšem nikoho nezraňují ani nepodvádějí. Jde vůbec o nejpřátelštější znamení vůbec.

4. Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Vodnáři mají vyvinutý smysl pro rodinu, a tak si můžete být jistí jejich láskou a věrností. Rozhodně se o vás vždy postarají a nenechají vás v úzkých. Jsou to prostě nejlepší osobní strážci.