Také se vás v okamžiku, kdy někdo přikáže „hlavně to nikomu neříkej“, zmocní nezvladatelné nutkání se s peprnou informací svěřit? Nebo naopak ctíte tajemství jako nejvyšší hodnotu a nevyzradili byste ho ani pod pohrůžkou smrti? Možná za to může vaše znamení horoskopu.

Prozrazovat cizí tajemství, to se přece nedělá. Jenže někdo si prostě nemůže pomoct, a i když má ty nejlepší úmysly, nakonec se ukáže jako „slepičí prdelka“. U jiných se zase může člověk spolehnout na to, že co jim svěří, to si taky nechají pro sebe a nikdo to z nich nevypáčí ani heverem. Jak jste na tom vy či vaše okolí? Prozradí vám to datum narození a vaše znamení horoskopu.

Kdo je váš anděl strážný podle znamení? Zavolejte si ho a pomůže vám!

Kdo je váš anděl strážný podle znamení? Zavolejte si ho a pomůže vám!

Věděli jste, že každé znamení zvěrokruhu má svého osobního anděla strážného? Pokud to ještě nevíte, seznamte se. Je dobré vědět, na koho se obrátit ve chvílích smutku, úzkosti či ztráty energie a sebevědomí. Až vám bude nejhůř, zavolejte ho a on vám přile

Doporučené články Číst více

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Berani a tajemství? Nic moc. Nejde snad o to, že by byli zákeřní a chtěli vyzradit cokoli, co jim povíte. Jen jim to zkrátka občas nedojde. Tyhle horké hlavy snadno podléhají nejrůznějším impulzům a zkratkovitému jednání, takže se občas stane, že tajemství vyzradí ještě dřív, než jim vůbec dojde, co dělají. Sami jsou dost jako otevřená kniha, takže jim koncept utajování prostě moc nejde. Ale když se opravdu rozhodnou něco nepustit ven a zafixují si důležitost utajení dané informace, nikdo to z nich kvůli jejich tvrdohlavosti nevypáčí.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Jestli někdo bere slib mlčenlivosti opravdu vážně, jsou to Býci. Tajemství jsou pro ně posvátná, a navíc v sobě mají jakýsi kodex cti, který jim velí, že když jim někdo důvěřuje, musí tuto vloženou důvěru ctít a neporušit. Pomáhá jim k tomu i jejich vrozená houževnatost, kterou nic nezlomí. Pokud se potřebujete někomu svěřit s něčím, co by se ostatní neměli nikdy dozvědět, Býci jsou ideální vrbou. I když vám asi neposkytnou žádnou velkou radu, rozhodně jim můžete věřit.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Pozor pozor, Blíženci a tajemství, to nejde dohromady. Právě v tomhle znamení se rodí ty největší drbny, protože konverzace jsou pro Blížence asi jako kyslík – životně důležité. Nechtějí druhému ublížit, to ani náhodou, ale sami se rádi dozvídají nejrůznější zákulisní informace a tajemství, a aby se k nim dostali, musí taky čas od času přihodit svůj vlastní šťavnatý kousek. A tehdy většinou tajemství, která mají udržet, vyklouznou ven. Na druhou stranu informací obvykle předávají tolik, že je velká šance, že bude vaše tajemství zapomenuto.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

S Raky je to těžké. Na jednu stranu jsou to ohromně empatické a citlivé bytosti, které mají s každým soucit a nikomu nechtějí uškodit, takže by se zdálo, že je u nich vaše informace v bezpečí. Ale chyba lávky. Raci totiž na druhou stranu snadno podléhají rozrušení, a když jim někdo rozjitří emoce, nedá se vyloučit, že jim něco vyklouzne. Bude je to ale ohromně mrzet. Jsou báječní utěšitelé, takže pokud se potřebujete nejen svěřit, ale bodlo by vám i povzbuzení, Raci jsou ta pravá vrba.

Nejpřesnější horoskop! Řekne pravdu o vás a i o tom, jaký vztah chcete mít.

Nejpřesnější horoskop! Řekne pravdu o vás a i o tom, jaký vztah chcete mít.

Všichni lidé by chtěli občas lásku, ale málokdo se vlastně zamyslí nad tím, jaká by měla jeho životní láska být. A když už se nad tím zamyslí a ví přesně, jaká by měla být, málokdy ví, jestli přesně takovou lásku potřeboval.

Doporučené články Číst více