Po horkém létě přišel podzim a každý se na něj tváří jinak. Jedni ho po velkých vedrech vítají a těší se, až se zabalí do šál a svetrů a schoulí se někde v křesle s knížkou a čajem. Jiní naopak truchlí po dlouhých dnech a nadávají na brzké stmívání a upršené počasí. Kam se řadí jednotlivá znamení zvěrokruhu?

Podzim v lidech vyvolává rozdílné emoce. Jedni opěvují jeho krásu v podobě barevného listí a zlatavých západů slunce, jiní naopak brblají, že slunce už ani nezahlédnou a je jim věčně zima. Kam se řadí právě vaše znamení? Mezi ta, která trpí podzimními smutky, nebo naopak ta, která příchod podzimu až fanaticky oslavují?

Každá žena je tak trochu čarodějka: K jaké čarodějné kariéře vás předurčuje vaše znamení?

Každá žena je tak trochu čarodějka: K jaké čarodějné kariéře vás předurčuje vaše znamení?

Přála jste si jako malá čarovat a kouzlit? V každé z nás dřímá čarodějnice, zkuste ji v sobě probudit.

Doporučené články Číst více

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Berani jsou moc tvrdohlaví na to, aby je nějaké roční období opravdu rozhodilo. Podzimní deprese se jich rozhodně netýkají. Naopak, na podzim jsou rádi, že se trochu ochladilo a oni se můžou naplno věnovat nejrůznějším venkovním sportům, od běhání, po jízdu na kole. Je pravda, že jim horké počasí svědčí, takže si možná nad odchodem léta trochu postesknou: je to přece jen ideální období na dobrodružství a spontánní akce, které Berani tolik milují. Jejich ohnivá povaha však nemůže být podzimem nijak zpomalena.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Býci nad celou situací přemýšlejí poměrně prakticky – s příchodem podzimu prostě nic nenaděláme, takže bude nejlepší z něj vytřískat co nejvíc. Podzim si zpříjemňují zejména jídlem. Užívají si všelijaké podzimní dobroty, od všemožně zpracovaných dýní, až po hřejivé zázvorové čaje a horkou čokoládu. Rádi se zachumlají do teplých svetrů a nepřízeň počasí prostě přetrpí uvnitř, s dobrou knihou. Z podzimu se nehroutí ani nejásají, zkrátka se s ním vyrovnají, jako se vším ostatním.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Pro aktivní Blížence je podzim zklamáním. Léto znamená tolik možností, tolik příležitostí k improvizovaným výletům a setkávání s lidmi na nejrůznějších festivalech a dalších akcích! S podzimem jako by tohle všechno končilo a často se stává, že nástup uplakaného počasí a delších nocí Blížence převálcuje a nechá vykouknout jejich mnohem pesimističtější a skleslejší já. Okolí by se je mělo snažit povzbudit tím, že jim nabídne jinou formu stimulace – podzim je přece ideální třeba na čtení knih nebo učení se novým jazykům!

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Citlivé Raky hodně ovlivňuje, co se děje kolem nich, okolí je snadno nakazí jakoukoli emocí – a to se nemusíme bavit jen o lidech, ale i o počasí. Dokud venku panuje krásné babí léto, jsou Raci v pohodě a podzim si užívají, sbírají kaštany a tráví příjemný čas nad horkým nápojem v kavárnách s přáteli a dalšími blízkými. Ale jak se počasí pokazí, upadají do jakési letargie, ze které je pořádně vytrhnou až Vánoce. Podzim příliš nepřeje větším rodinným sešlostem, není zkrátka tolik slavnostních příležitostí – a to Raci, fixovaní na domácí krb, nepěkně nesou.

Denní partnerské horoskopy lásky (22-03-2020) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Denní partnerské horoskopy lásky (22-03-2020) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Někdy máte až příliš nezávislý vztah k penězům, dnes si uvědomíte, že m?že být dobré i šetřit. Nově objevená restaurace vám dá chuť do zábavy.

Doporučené články Číst více