KOZOROH (22. 12.–20. 1.)

Jakmile cítí možnost postupu nebo vzdělání, neváhá čapnout příležitost za pačesy. Je aktivní, sportovní a touží po obdivu. Dejte mu ho a věnujte mu k Vánocům pocit, že je pro vás ten nejlepší!

Muž: Má hlad po vzrušení a dobrodružství. Z minuty na minutu si vezme batoh a vyrazí na výlet. Proto se mu hodí kompas, GPS, soubor map. Ale nenechte se mýlit jeho horlivostí, rodina je pro něj základ všeho. Uvnitř je romantický a vůbec by mu nevadilo dostat sbírku básní. Klidně sama vytvořte dáreček, kterým mu ukážete, co pro vás znamená! Někteří Kozorozi trpí na chronické nemoci – většinou kvůli dlouhodobým depresím, takže je v rámci zdraví vhodné je obdarovat vitaminy a bylinkovými čaji na uklidnění. Jejich praktickou stránku potěší moderní WiFi hodinky, které mu mj. bezpečně ukážou signál pro připojení na internet. (Stačí zadat do vyhledávače – cena příjemně překvapí.)

Denní partnerské horoskopy lásky na Úterý (17-03-2020) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Denní partnerské horoskopy lásky na Úterý (17-03-2020) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Někdy máte až příliš nezávislý vztah k penězům, dnes si uvědomíte, že m?že být dobré i šetřit. Nově objevená restaurace vám dá chuť do zábavy.

Doporučené články Číst více

Žena: Charakterizuje ji svěží, přírodní krása, která většinou nepotřebuje dalších úprav. Typická žena v Kozorohu má citlivou pokožku, takže speciální kosmetika (třeba z konopí) může být nápomocna i zdravotně. Patrně také vyniká nějakým uměleckým talentem, takže nutně potřebuje pomůcky. Maluje? Kupte jí štětce a plátno. Zpívá? Zařiďte jí zážitek – nahrání vlastní písně. Jinak velmi dobře vnímá dobrou hudbu a díky své neustálé tělesné touze s úsměvem přijme erotický dárek typu síťovaného body nebo jednoduché košilky ze saténu (nevinná cudnost). A čím méně látky, tím více svobody pro jejího ducha!

VODNÁŘ (21. 1.–19. 2.)

Je fascinován politikou, sportem, rychlými auty, zvířaty, lékařskými objevy a bůh ví čím ještě. Srší z něj individualita, žije budoucností, a jeho neustále aktivní mozek potřebuje meditace jako sůl. Co by si přál najít pod stromečkem? Mystiku, překvapení, ale klidně i peníze – sám je považuje za vhodný dárek.

Muž:Vodnář miluje změny, experimenty a tajemství, ale nepotrpí si na velkolepá gesta a příliš nákladné dary. Vzrušením je pro něj zvědavost a čekání na rozbalování. Tajemný balíček by mohl obsahovat legendární hru Polarity, elektronickou novinku s nádechem extravagance, předplatné časopisu o vědě a technice, knihu s filozofickou tematikou. Důležitá je hlavně originalita! Vodnář, pokud má ascendent ve Štíru, je také trochu perverzní, takže ho lákají neobvyklé sexuální praktiky. Obdarujte ho pouty nebo bičíkem. Duchovní stránku jeho povahy nejlépe odměníte literaturou o astrologii a předvídání budoucnosti, protože ač technik, neznámo je mu blízké.

Žena:Peníze ani přehnaný luxus pro ni nejsou důležité. Žena ve Vodnáři preferuje individuální módu, osobité kombinace, sem tam až bláznivý styl oblékání a extravagantní účesy. Radost jí udělají tarotové karty, bioregulační magnetický náramek odstraňující škodlivé záření z přístrojů (i špatně naladěných osob), čistou a svěží vůni, gel pro delší a hustší řasy… V hloubi duše je romantická, praktická a někdy až plachá, ale ráda podléhá nutkání zkoušet nové způsoby a postupy – takovým supermoderním kuchyňským robotem se klidně pochlubí. A propos: Nepotřebuje náhodou nový mobilní telefon?

HOROSKOP O VYZNÁNÍCH LÁSKY: JAK DÁ NAJEVO, ŽE VÁS MILUJE? ZJISTĚTE JEHO ZNAMENÍ!

HOROSKOP O VYZNÁNÍCH LÁSKY: JAK DÁ NAJEVO, ŽE VÁS MILUJE? ZJISTĚTE JEHO ZNAMENÍ!

To nejkrásnější, co kluk holce může říct, jsou slova lásky. Avšak každý je trochu jiný , a tedy i jinak projevuje svou náklonnost. Podívejte se, co čekat od různých znamení zvěrokruhu!

Doporučené články Číst více

RYBY (20. 2.–20. 3.)

Sentimentální Rybičky mají svůj svět, ve kterém si idealizují život. Jeho součástí je i láska a romantika, která je tím největším darem. Výhodou je, že ať dostanou jemný šperk, parfém nebo kosmetiku, vždy jim srdce pookřeje.

Muž: Romantický Rybák miluje hýčkání ve wellness centrech, termálních lázních, dále masáže a solárium, takže dárkový poukaz na odpočinkovou proceduru nadšeně uvítá. Pro jeho citlivou dušičku je vhodným dárkem cokoliv od srdce, věnované s láskou – společná fotografie v honosném rámečku, prsten, řetízek, spodní prádlo se srdcem velkým jako ozónová díra. Také milují uvolněnou atmosféru, ke které jim dopomáhají aromatické olejíčky, parfémy a drogerie. Jejich kreativita zase ocení pomocníka pro jejich nápady (fotoaparát, dláta na opracování dřeva, malířské plátno s barvami). Rybák zcela jistě sportuje, většinou plave a potápí se, což znamená moc, moc možností výběru od brýlí, manometru, ploutví až po svítilnu. Nebo vyhlídky na dovolenou u moře napřesrok…

Žena: Jemná, éterická bytost s plachými kořeny uvítá lacinou voňavku, stejně jako luxusní parfém. Jakákoliv péče o zevnějšek sklidí úspěch. Slabost pro tajemné věci ji vhání do náruče esoteriky a literatury o ní. Módní doplňky by měly být na úrovni, zvláště kabelka z dílny známého návrháře si čestné místo ve skříni zaslouží. Šperkovnice s jemným, romantickým kouskem na krk nebo prst ženu Rybičku okouzlí. Ale i originální předměty ze starožitnictví, které mají svoji duši, jsou pro ni zajímavou pozorností. Stejně tak jako dotyk krajek a saténu prostřednictvím chlípně vyhlížejícího spodního prádla.

zdroj: