VÁHY (24. 9.–23. 10.)

Váhy charakterizuje citová rozkolísanost. Pověstné misky v líném pohybu se nezapřou. Jakožto intelektuálně založení lidé jsou rádi obdarováváni věcmi s uměleckou nebo duchovní hodnotou. Za vše hovoří jejich láska ke kinematografii (obzvláště té české) a tištěnému slovu.

Muž: Co pod stromeček nadělit muži, který má přehled o kulturní a politické sféře, rád objevuje novinky a tíhne k ženské kráse a jiskřivé erotice? Aby si o tom všem mohl v klidu rozjímat za poslechu tiché hudby nebo rozhlasových her, obstarejte mu hudební polštář se zabudovanými reproduktory a audio konektorem pro napojení ze všech možných přístrojů. Binární hodinky se speciálním ukazatelem času na něj jistě také udělají dojem. Pokud víte o volném místě na zdi, vyplňte ji mapou světa z roku, kdy jste ještě nebyla na světě. Dějiny „na papíře“ jsou tím pravým osvěžujícím darem pro jedince s vlastním světem, který toto malé-velké překvapení bude opečovávat.

Cikánský horoskop nahlédne až do vašeho nitra: Zjistěte, jací jste

Cikánský horoskop nahlédne až do vašeho nitra: Zjistěte, jací jste

Nadpřirozená kouzla a čáry byly po staletí spojené s věšteckým uměním romského národa. Cikánky četly budoucnost v křišťálové kouli nebo pomocí výkladu karet. Co vás čeká, vám dokázaly říct i díky čtení čar ve vaší dlani. Až do dnešní doby si Romové zachov

Doporučené články Číst více

Žena: Žena Váhy je romantická duše, i když to tak na první pohled vůbec nemusí vypadat. Váží si citových projevů schovaných za jemný šperk, vkusný řetízek, parfém nebo krásné šaty. Trvalá hodnota darovaných věcí jí připomíná, že na světě není sama, a to ona moc potřebuje! Dále si většinou zakládá na stříbrných příborech, porcelánu a dobrém víně. Její rozháraná duše sem tam potřebuje uklidnit, k čemuž může dopomoci album meditační hudby. Chuťové buňky příjemně obalí košíček sladkostí, které nade vše miluje.

ŠTÍR (24. 10.–22. 11.)

Štír je moudrý, zajímá se o náboženství, i když se nemusí stát vyloženě věřícím. Jeho vlastností je zvídavost všeho druhu a vášeň – nejen v milostné sféře. I když se tváří jako chladný kámen, uvnitř sálá erotická povaha. Cokoliv z této oblasti si u něj vyslouží zájem.

Muž: Vládne vášní i rozumem současně. Zajímá ho tajemství života a smrti, záhady, filozofie, tajemství existence. Poznávací víkend v exotických místech opředených mystikou jsou tím pravým darem. Nebo naopak: wellness pobyt, aby uklidnil svoje myšlenky. Během relaxační masáže si může aspoň pročítat o divech světa nebo mimozemské civilizaci z knihy, kterou ho obdarujete. Nicméně pro svoji lásku k hudbě by si nejradši pořídil nahrávací studio, ale i jeho prohlídka s ním zacloumá. Na Štírovu dobře ukrývanou touhu po sexu poukážete, když se pod stromkem z nenápadného balíčku vyklube kamera s instrukcemi a příručkou Jak natočit vlastní erotické video, parfém s feromony či luxusní masážní olej.

Žena: Dáma ve Štíru má sklony žít v přepychu a ráda okouzluje těžkými parfémy prestižních značek. Z očí jí kouká magie a chtíč studia okultních věd. Kniha stínů, Encyklopedie magie, Tibetská kniha mrtvých… To ji bude zajímat ze všeho nejvíc! (Stejně jako prestiž, po které touží.) Od muže ráda přijme decentní intimní šperky, které v ní probudí vášeň. Klipsy na bradavky, ale i poloprůsvitné noční košilky, sexy šaty s leopardím vzorem, saténový župánek nebo síťované negližé jsou věcmi, určenými právě pro ženy ve znamení Štíra.

Denní partnerské horoskopy lásky na Pátek (06-03-2020) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Denní partnerské horoskopy lásky na Pátek (06-03-2020) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Někdy máte až příliš nezávislý vztah k penězům, dnes si uvědomíte, že m?že být dobré i šetřit. Nově objevená restaurace vám dá chuť do zábavy.

Doporučené články Číst více

STŘELEC (23. 11.–21. 12.)

Upřímní, inteligentní lidé s nevyčerpatelnou energií… Tak to jsou Střelci. Typický zástupce je přitahován nebezpečím a vzrušuje ho rychlost a riziko. Tajné závody sportovních aut? Pilotní nebo kapitánské zkoušky na loď? Proč ne! Všechno to chce mít a dokázat!

Muž: Jelikož většinou vyhledává povrchní vztahy, nad romantickými dárky se srdíčky nešťastně povzdychne. Jo, kdyby tak dostal nějakou sportovní pomůcku, lahev výborné kořalky nebo nový cestovní kufr na kolečkách, to by bylo jiné. Lásku ke sportu nezapře, stejně jako k táboření, cestování a hazardním hrám. Podívat se do Las Vegas by pro něj jistě nebylo špatné, ale nad balíčkem skrývajícím náhradní díl na jeho tuningem upravené auto, ho udělá šťastným. A znáte tu věcičku, která na sebe díky tleskání začne upozorňovat? Kupte mu ji, protože neustále ztrácí klíče a peněženku. Jinak zajásá nad dobrým jídlem, sportovními přenosy a erotikou. To je vše, co k Vánocům potřebuje.

Žena: Jako každá žena, i ta narozená ve znamení Střelce miluje hezké šaty, i když v tomto případě není třeba volánků a posledních trendů – důležitá je spíš účelnost a pohodlnost. I přesto, že umí být pravou dámou, je spíš sportovního typu, takže svěží, lehké vůně skvěle dotvoří její image. Ráda cestuje a poznává nové věci, tak ji obdarujte otevřenou poukázkou od cestovní kanceláře, kvalitními zavazadly nebo adrenalinovým zážitkem v podobě jízdy v porsche nebo seskoku padákem. Její koketnější stránka povahy uvítá jednoduché, ale svůdné prádélko – třeba korzet vhodný i pro běžné nošení.