RAK (22. 6.–23. 7.)

Proměnlivé nálady podle fáze Měsíce a občas bouřlivé emoce. Tak to jsou lidé ve znamení Raka. Milují vtipy, i když je často sami neumějí vyprávět. (Knížku s anekdotami si ale vždy přečtou rádi.) Dobře se cítí ve vodě, na zahrádce při pěstování květin a zeleniny, a za fotoaparátem.

Muž: Opravdový Rak je zpravidla k poznání kvůli své konzervativní a formální módě a neustále kalkulující mysli. Nepotrpí si na okázalé a velké nášivky ukazující jméno výrobce. Volte proto decentní, ale sportovně-elegantní svršky. Značka: kvalitní. Pokud si netroufáte odhadnout velikost boxerek nebo polokošile, zahrňte do výběru nádech vzrušení ze zahraničních cest nebo romantických víkendů v horách spojených s poznávacími cestami. Sázkou na jistotu je ale minulost. Nevěříte? Jistou dávku vzrušení v něm vyvolává historie a vše, co se jí týče (výrazné osobnosti dějin, předkové, sbírání starožitností nebo údajů do rodokmene). Pamatujte: Co je staré, to je dobré! Takže navštivte cestovní kancelář, knihkupectví nebo starožitnictví. Cestou se zastavte v lékárně a pořiďte vitaminy posilující imunitu, protože Ráčci často podléhají nachlazení. (A ocení, když se o ně s láskou pečuje.)

Horoskop na dnešní den - Pátek (10-05-2019)

Žena: Račici neustále trápí obavy, že není dost krásná, chytrá ani milovaná. To nejlepší, co může pod stromeček dostat, je projev lásky. Snubní prsten je zkrátka jen jeden, ale i blyštivá bižuterie věnovaná s upřímnými city dokáže zázraky. V praktické sféře zaboduje nádobí a různé doplňky šéfkuchaře, neboť pro typickou Račici je kuchyň posvátným místem. Ani ve vetešnictví a starožitnictví nešlápnete vedle z důvodu duchovního přesvědčení ženy – Raka, která nad starými i rozbitými věci sentimentálně rozjímá.

LEV (24. 7.–23. 8.)

Je neúnavným vědátorem, který má v oblibě poučovat a udílet rady. Proto ocení odbornou literaturu a vše, co mu pomůže vědět víc. (Spisovatelé a básníci stejně mají jeho obdiv.) Když připojíte i lichotky a zbožné věnování, zatetelí se blahem!

Muž: Lev je král, a proto je třeba se k němu tak chovat! Miluje honosné věci a nákladné dary, maličkosti považuje za samozřejmost, protože on si to přeci zaslouží. Oceňuje krásu, rád se chlubí partnerkami, majetkem a penězi. Drahé společenské obleky, kvalitní obuv, hodinky (samozřejmě ty nejlepší z obchodu), prsten… Je vlastně jedno, co za dárek dostane, ale hlavně musí být zaštítěn luxusní značkou. Lev má naštěstí i svoji lidštější stránku, a to manuální zručnost a chuť opravit, co se dá, a vyrobit třeba vlastní nábytek. Pokud mu k tomu poskytnete prostředky, bude jeho touha dokázat to o to větší. (Sentimentalita mu nedovolí nechat takovou výzvu bez povšimnutí.)

Žena: Pro dámu narozenou v tomto znamení je určený blahobyt a lesk pořízený z prestižních míst – výprodej není nic pro ni. Jako kdyby se žádalo o audienci u královny. Dary musí být honosné, vybrané s maximálním vkusem, drahé a nejlépe zabalené ve stylovém obalu. Odpusťte jí marnivost, ona už je taková. To ale neznamená, že neoplácí stejnou mincí! Jelikož si zakládá na péči o sebe, vždy uvítá kosmetiku a drogerii. Ráda se oddává pečujícím rukou. Málokdy si ráda sama upravuje vlasy, což nahrává poukázce ke kadeřníkovi, nebo hýčkání v kosmetickém salonu. Mezi její oblíbené oblečení patří to z měkkých a vlněných látek, francouzská a italská móda.

Denní partnerské horoskopy lásky na Čtvrtek (26-12-2019) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Denní partnerské horoskopy lásky na Čtvrtek (26-12-2019) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Někdy máte až příliš nezávislý vztah k penězům, dnes si uvědomíte, že m?že být dobré i šetřit. Nově objevená restaurace vám dá chuť do zábavy.

Doporučené články Číst více

PANNA (24. 8.–23. 9.)

Zrozenci ve znamení Panny mají smysl pro detail, a samozřejmě jsou velmi praktičtí. Extrémně dbají na čistotu, z čehož vyplývá jejich náročnost na svůj zevnějšek. I když si hrají na „kamennou tvář“, často podléhají citové nerovnováze z důvodu pracovního vytížení, takže uvítají dárky v podobě meditační hudby, aromaterapie, vonných uklidňujících olejů, čaje…

Muž: Panáčkův obdiv si získávají spolehlivé věci od elektroniky a holicích strojků po bavlněné ponožky. Protože má respekt ke vzdělání, naučná literatura, díky které může objevit nové obzory, na něj udělá dojem. Není nutné obdarovávat ho okázalými a honosnými dary třpytivého vzezření, falešná cingrlátka stejně nepovažuje za pravý výraz náklonnosti. To ale lahev vybraného vína, zastřihávač fousů nebo vlasů, se kterým si každý den bude moci upravovat svůj již tak pěstěný vzhled, je něco jiného! Na péči o zevnějšek, zdraví a intelekt ho nachytáte vždycky.

Žena: Jemnost a krása Panen je spjata hlavně s přírodními výtvory, neboť jejich elementem je země. Ženy tohoto znamení milují koncerty, divadelní hry, knihy. Proč jim něčím takovým neudělat radost? I když jsou většinou realistické, jejich mysl koketuje s tajemnem a magií. Dobře vědí, že darované karty, amulet nebo krystaly jsou požehnáním. Jejich praktičnost zase dychtí po vědění z oblasti manuálně zručných prací. Dejte jim příručku a ostatní pomůcky, a za pár dní se těšte třeba na háčkované spodní prádlo (mimochodem to je také vhodný dar). A na děkování, jak si u toho odpočinuly. Jelikož si potrpí na zdravý životní styl a výživu, úsměv na rtech jim vykouzlí např. tlakový či parní hrnec (pochopitelně s funkcí Vitamin plus) nebo domácí pekárna.