Dary, dárky, dárečky... aneb co nadělit letos k Vánocům svým nejbližším? Znamení zvěrokruhu vám dají nekonečnou inspiraci! 

BERAN (21. 3.–20. 4.)

Lidé ve znamení Berana jsou energičtí, nesnášejí nudu, avšak vše podnikají pouze v zájmu svých vlastních potřeb. Ty jsou totiž na prvním místě. Při výběru dárku musíte myslet výhradně a jen pouze na jejich duši.

Denní partnerské horoskopy lásky na Pátek (15-05-2020) - Vychutnejte sváteční den, navštivte kostel, odpoledne třeba galerii nebo přehlídku.

Denní partnerské horoskopy lásky na Pátek (15-05-2020) - Vychutnejte sváteční den, navštivte kostel, odpoledne třeba galerii nebo přehlídku.

Dávejte si pozor na přejídání. Snažte se, aby vánoce byly u vás krásné, veselé a důstojné. Jednejte podle vnitřní intuice. Odpoledne vzroste vitalita a optimismus . Relace s nejbližšími se vrátí k normě. 

Doporučené články Číst více

Muž: Stvoření s věčně mladistvou aurou, které z rukávu sype jeden tvůrčí nápad za druhým. Miluje výzvy a romantiku. Pro svoji dobrodružnou povahu ocení praktické dárky od outdorového oblečení a kompasu po domácí meteostanici nebo krokoměr. Jako výzvu pojme poukázku na adrenalinový zážitek. S přihlédnutím na uklidnění mysli tajně touží po své hračce – mini vrtulníku na dálkové ovládání, akrobatickém drakovi… Jestli má rád hudbu, neváhejte se pustit do koupě nějakého nástroje, nebo třeba nových strun do toho starého.

Žena: Dámy narozené v tomto znamení jsou zpravidla úspěšné ve svých profesích, a nezřídka se pro něco vyloženě nadchnou tak, že nevidí nalevo ani napravo. Pokud se před vámi o nějakém takovém svém snu zmínily, nezpochybňujte ho, ale začněte ho plnit. Jestli to nevyjde, nezoufejte, vášnivá Beranice si potrpí na kosmetiku, módu, nádherné vůně. Kupte drahý parfém (šetřit se nevyplácí) nebo saténovou košilku. Luxusní krémy na omlazení či vyživení pleti se taktéž neminou účinkem, nicméně obdarovat se musí s grácií, neboť dát najevo Beranici, že „stárne“, by ji urazilo.

BÝK (21. 4.–21. 5.)

Citlivý cestovatel a dobrodruh, který toho však málokdy hodně namluví, protože není příliš družný. Tak, jak z něj dostat informaci, co by si přál pod stromeček? Nejradši klid, odpověděl by, kdyby tuto otázku dostal. Ehm, to ale přeci nejde…

Muž:Býkovi imponuje symfonie a umění, zvláště obrazy. Když ho obdarujete hudebním albem, které je jen těžce k sehnání, zabodujete. Nemáte žádný tip? Tak vězte, že Býk dále miluje sport, trampování, někdy i procházky nebo zahradničení. V hobby centru tak určitě pořídíte! Nadšený bude z knihy o rytířích z templářského řádu nebo životopisu nějakého slavného vůdce. Předplatné ryze mužského časopisu s poodhalenými dívkami na obálce také není od věci.

Vaše znamení zvěrokruhu prozradí, co je na vás nejvíce s.xy!

Vaše znamení zvěrokruhu prozradí, co je na vás nejvíce s.xy!

Horoskopy nám dokážou prozradit mnohé o našich osobnostech. Dozvíme se také, které naše vlastnosti jsou pro druhé pohlaví přitažlivé. Zjistěte, čím jste pro muže atraktivní vy!

Doporučené články Číst více

Žena: Její pohled značí skrytou duchovní sílu, avšak četba filozofických knih ji radostí neomráčí. Býčí delikátní čich má rád čisté vůně, ale výjimky volí exotický parfém. Žena rozená v tomto znamení vyniká přirozeným kulinářským talentem, což nahrává koupi kvalitního nádobí nebo spotřebičů. Jelikož je uvnitř přirozená a miluje přírodu, ocení cokoliv, co se týká turistiky a jízdy na koních. Dává přednost jednoduchému, účelnému a pohodnému oblečení (žádné krajkové výstřelky), a očekává, že dárky pro ni budou harmonické a krásné.

BLÍŽENCI (22. 5.–21. 6.)

Netrpělivá a neklidná povaha Blíženců připomíná počasí, neboť jejich osobnost se mění tak rychle, že co je baví dnes, zítra již nemusí platit. Jelikož ale většinou mají vybraný vkus, na Vánoce jim darujte oblečení nebo elektroniku.

Muž: Muž ve znamení Blíženců velmi rád a často telefonuje, což vyplývá z jeho družné, přátelské povahy. Potrpí si na kvalitu a funkčnost, takže vhodným darem je mobilní telefon, nebo náhradní baterie do něj, handsfree do auta či elektronika, jejímž vzhledem (nebo chutí např. kávy z kvalitního přístroje) se může chlubit známým. (Jeho slabostí je drahé oblečení známých značek, které můžete pořídit v outletových obchodech, stejně tak jako luxusní parfémy z poslední kolekce, které dávají vyniknout jeho sexualitě.) Je to nad váš finanční limit? Nevadí. Darujte mu klidný spánek ve formě bylinkových a uklidňujících čajů, protože Blíženec je k nespavosti velmi náchylný.

Žena: Charakterizuje ji rozmarnost, ale jak u které – jsou výjimky neholdující pozemským vášním, ale zato venkovním sportům. Není fádní ani stereotypní (dobrodužnou a temperamentní povahu nezapře). Neurazí se, pokud dostane poukázku na adrenalinový nebo romantický zážitek. (Na permanentky všeho druhu ale pozor, to už je pro ni příliš zavazující.) I když někdy působí nepřístupně, umí být smyslná, když ovšem sama chce. Proto ocení kvalitní a drahé spodní prádlo, ty rozvernější i erotickou pomůcku (třeba nový We-vibe, o kterém jsme tu nedávno psali). Nezapomeňte, že je to žena mnoha tváří a fantazií, která nemá ráda nudu!