Vánoce jsou každým dnem blíž, a už je nejvyšší čas nakoupit svým blízkým dárky pod stromeček. Jejich znamení zvěrokruhu vám může poradit, co je nejvíc potěší.

Nakupování vánočních dárků může být občas pěkný oříšek. Inspirujte se tedy tím, jaký typ dárků potěší jednotlivá znamení horoskopu – třeba pak pro vás bude snadnější něco vybrat.

Muži podle zvěrokruhu: Lvi jsou velkorysí, Váhy vás nepodvedou

Muži podle zvěrokruhu: Lvi jsou velkorysí, Váhy vás nepodvedou

Hledáte vhodného partnera, který k vám bude dobře pasovat? Rozhlédněte se kolem sebe a hledejte i podle toho, co je pro něj typické podle znamení, ve kterém se narodil. S někým to bude přece jen jiskřit o něco víc.

Doporučené články Číst více

Beran (21. 3.–20. 4.)

Berani rozhodně ocení dárky sportovní, které jim pomohou rozvíjet jejich aktivní životní styl. Ať už se rozhodnete pro nějaké sportovní oblečení, potravinové doplňky, nebo dokonce specifické sportovní náčiní, všechno přivítají s radostí. Dobrým nápadem by mohly být také čím dál oblíbenější fitness náramky, ze kterých lze odečíst pulz, spálené kalorie nebo třeba počet kroků, které za den ujdete. Kromě toho jsou Berani také věční hračičkové, takže je potěšíte třeba hlavolamem nebo deskovou hrou.

Býk (21. 4.–21. 5.)

Býci mají rádi, když je u nich doma hezky. Proto rozhodně nešlápnete vedle, pokud sáhnete po nějaké dekoraci do bytu, ať už půjde o okrasná světla nebo třeba hezký nový ubrus. Pečlivě si však předem nastudujte jejich vkus a na dárku také nešetřete, poznají to. Rozhodně nešlápnete vedle také tehdy, pokud se zaměříte na jejich práci a koupíte jim něco, co se jim bude v zaměstnání hodit – ať už je to stojánek na tužky, powerbanka pro dobíjení telefonu či počítače nebo nová podložka pod myš.

Blíženci (22. 5.–21. 6)

Blížence potěšíte, když jim seženete něco nového – mají rádi všemožné technické vychytávky a udělátka, se kterými si budou moci hrát a zkoušet nové věci. Drobná elektronika, to je něco, čím je rozhodně nezklamete. Kromě toho můžete také jejich rozlétaný život zásadně zlepšit, pokud jim seženete diář – když se jim zalíbí, začnou ho dokonce skutečně používat. Blíženci si užívají i veškeré ostatní papírenské zboží, protože jsou se svou zbrklostí zvyklí si věci zapisovat a celkově si všelijaké sešity a „lepíky" dost užívají.