Vánoce se neúprosně blíží a vy si také lámete hlavu nad tím, čím letos potěšit všechny vaše nejbližší? Snad vám při rozhodování pomůže tento horoskop, který vám napoví, co vybrat a hlavně čím určitě udělat radost. Nezapomínejte hlavně na to, že je potřeba vybírat s rozmyslem a srdcem. Vy sami nejlépe víte, čím potěšíte a okouzlíte své nejbližší. Ať už dárek sami vyrobíte nebo koupíte, věřte, že největší potěšení je vidět v očích obdarovaných neskrývanou radost. Tady je několik rad a nápadů podle znamení zvěrokruhu.

Beran

Berani jsou ve své podstatě velmi aktivní stvoření, které neustále musí být v pohybu, proto jistě nepohrdnou nějakým oblečením, sportovním vybavením nebo dárkovou poukázkou třeba do fitka. Oblíbená barva Beranů je červená, tak se při výběru snažte vybírat odstíny šarlatu - třeba svetřík, kravatu, rtěnku nebo boty a kabelku. Radost svému miláčkovi jistě uděláte také tím, že mu koupíte třeba lístky na koncert jeho oblíbeného interpreta, kterého vy zrovna moc nemusíte a půjdete s ním, nebo navštívíte kino a zpříjemníte si tak čas mezi svátky.

Býk

Býci milují život a rádi si jej vychutnávají se vším všudy. Nejraději mají dobré jídlo, pití a společnost. Žádný Býk nepohrdne kvalitní čokoládou, vínem, něčím ostřejším, třeba dobrou whisky, vybraným sýrem nebo voňavým domácím uzeným masem. Protože si Býci rádi dopřávají, udělá jim jistě radost pobyt v luxusním lázeňském zařízení se spoustou blahodárných procedur, které si budou užívat. Je o nich známo, že mají raději kvalitu než kvantitu. Vybírejte proto pečlivě, a pokud si nejste jisti, raději volte dárkové poukázky a výběr nechejte na nich.

Horoskop na dnešní den - Úterý (20-11-2018)

Horoskop na dnešní den - Úterý (20-11-2018)

Pro svůj dobrý vnitřní pocit potřebujete komunikaci s ostatními.

Doporučené články Číst více

Blíženci

S Blíženci je trochu potíž, protože v jedné osobě se skrývá duše dvou inteligencí, proto je důležité je zaujmout a rozvíjet jejich osobnost. Knihou nikdy neurazíte, naopak. Blíženci rádi vše zkoumají a pracují rukama, tak výběr dárků zaměřte tímto směrem. Mužům udělá radost třeba kvalitní nářadí pro kutily, ženám zase značkový krém na jejich upracované ruce, náramkem nebo prstenem také neurazíte. Pokud víte, že mají zálibu ve výtvarném umění, zkuste třeba malířský stojan, barvy, štětce a plátno. Možná v sobě ukrývají nadaného malíře, kterého tímto pomůžete odhalit.

Rak

Raci jsou snílci s krásnou duší, která miluje vše čisté a osobní. Pokud chcete udělat Rakovi opravdu radost, raději něco vyrobte sami, protože to ocení ze všeho nejvíce. Vhodných receptů třeba na nakládaný hermelín, různé druhy sýrů, utopence nebo na výrobu domácích okrasných svíček a vonných přísad do koupele najdete všude spoustu. Nezoufejte, když nevíte, jak něco vytvořit sami, protože Raci mají rádi něco třpytivého jako vlnky na hladině a takový krásný stříbrný šperk je přesně to pravé, nad čím srdce Raka zaplesá.