Máte vysoké cíle, nebo dáváte přednost pohodě? Některé z nás ctižádost žene k nejvyšším metám, někdo by se nevzdal své svobody a  někdo prostě vládnout netouží. Do které skupiny patříte vy?

Lev

Lvi jsou nejambicióznější a také rádi dominují. Rádi vládnou a milují lichoty. Pokud se jim daří dosahovat svých cílů, jsou laskaví a užiteční i pro okolí.

Horoskop na dnešní den - Pátek (03-07-2020) - Kupodivu se teď stanete silnější...

Horoskop na dnešní den - Pátek (03-07-2020) - Kupodivu se teď stanete silnější...

a to ve chvíli, kdy se jiných zmocňuje slabost. Konec týdne mobilizuje vaše síly k ještě vydatnější práci, takže šance na úspěch prudce rostou. Je užitečné věnovat čas finančním záležitostem.

Doporučené články Číst více

Kozoroh

Kozorožci jsou velmi přímí. Vědí, co přesně ve svém životě chtějí dosáhnout. Řídí se pravidly a jsou velmi oddaní. Jsou ukáznění a nedělají nic bez plánování. Sní o velkých věcech a jsou k sobě velmi přísní.

Býk

Býci jsou velmi tvrdohlaví a to jim pomáhá dosáhnout jejich cílů. Jsou velmi pracovití a rádi žijí klidný a pohodlný život.

Beran

Berani jsou velmi pracovití. Jsou zábavní a spontánní a i to přispívá k jejich úspěchu. Mohou být tvrdým konkurentem pro každého. Milují své blízké a své soukromí si chrání.