Blíženec a Vodnář: Spojení v jednoduchosti

Obě znamení mají krásný lehký pohled na život. Problém u Blíženců bývá jejich nestálost. Kamarádka umí mít jeden den dobrou náladu, jindy zcela mizernou. Někdy jsou to hormony, jindy dvojitá podstata, která vládne tělu Blížence.

Vodnář svou energií a klidem dokáže chápat tyto změny a nechat Blíženci potřebný čas na přemýšlení.

Jaké věty nejvíc naštvou jednotlivá znamení? Na tohle si dejte pozor!

Jaké věty nejvíc naštvou jednotlivá znamení? Na tohle si dejte pozor!

Slova mají velkou sílu, dokážou víc, než si myslíte. A jakmile jednou něco vyslovíme, už to nemůžeme vzít zpět. To je taky důvod, proč bychom se měli někdy raději pořádně zhluboka nadechnout, a teprve pak mluvit. Existují určité fráze a věty, které u každ

Doporučené články Číst více

Rak a Střelec: dopomáhájí si navzájem

Kamarádka Račice je typicky považována za tu introvertní. Cítí se dobře ve společnosti své rodiny a nejbližších přátel, vytváří hluboké přátelství, ale nepotřebuje trávit tolik času poznáváním nových lidí. Pokud má kamarádku v znamení Střelce, tento aspekt života jí to usnadňuje. Střelec je otevřený a nebojácný a umí svou kamarádku Račici podnítit k akci a hledání nových známostí.

Lev a Kozoroh: Vyvážení sil

Lev je nejen nejsilnějším znamením zvěrokruhu, ale i největším bojovníkem v životě. Kamarádky Lvice se nevzdávají a vědí za co bojují. Jejich někdejší sobeckost však umí být krásné vyvážená Kozorohem. Ty ženy jsou zcela klidné a vyrovnané, takže dokážou respektovat i rozmary silného Lva.