Ženská přátelství jsou to nejcennější, co vesmír přináší běžným smrtelnicím. S přítelkyněmi společně sdílíme  ty nejhlubší tajemství, probíráme ty nejdůležitější životní témata a léčíme si spolu zlomené srdce. Jste si však vy a vaše přítelkyně souzeny?

Každé znamení má nejen typické rysy, které se přetavují do osobnostních vlastností či podstaty, v kterou věří, ale samozřejmě jsou zde i takové aspekty, které se vážou k jejich vlivu na vnější prostředí. Chováme se určitým způsobem, někdy jsme více šťastné, jindy nás dokáží rozhněvat i maličkosti. Astrologie si proto i v této oblasti pokládá otázku: "Které znamení jsou si souzena být dobrými kamarádkami?"

Odhaleno! Zjistěte své temné stránky podle znamení zvěrokruhu

Odhaleno! Zjistěte své temné stránky podle znamení zvěrokruhu

Charakteristika všech dvanácti zástupců zodiaku většinou zahrnuje jen to pozitivní. O odvrácené straně osobnosti astronomové raději mlčí. My vám teď bez obalu představíme temné stránky všech znamení. Pohlédněte pravdě do očí!

Doporučené články Číst více

Beran a Váha: Vrána k vráně sedá

Ženy narozené ve znamení Berana mají kreativní myšlení a jsou zaměřené na vnější svět a poznávání jeho krás. Váhy dokáží skvěle udržet kontakt s touto jejich ambiciózností a zaujmout postoj téměř ke každému problému. Dokonale se spolu doplňují a pomáhají si navzájem zůstat v rovnováze.

Býk a ryba: Protiklady se přitahují:

Ženy Ryby jsou pokládány za klidné a jemné povahy, oddané a skvělé přítelkyně, které budují vztahy na dobrosrdečnosti a bez postranních úmyslů. Takovou svou nesobeckostí a pozitivním přístupem k světu dokáží zkrotit své kamarádky,které umí být tvrdohlavé jako Býk. Na opačné straně Býk umí podnítit vnitřní potenciál Ryby a dopomoci jí k zaměření se na své cíle.