Ženská přátelství jsou to nejcennější, co vesmír přináší běžným smrtelnicím. S přítelkyněmi společně sdílíme  ty nejhlubší tajemství, probíráme ty nejdůležitější životní témata a léčíme si spolu zlomené srdce. Jste si však vy a vaše přítelkyně souzeny?

Každé znamení má nejen typické rysy, které se přetavují do osobnostních vlastností či podstaty, v kterou věří, ale samozřejmě jsou zde i takové aspekty, které se vážou k jejich vlivu na vnější prostředí. Chováme se určitým způsobem, někdy jsme více šťastné, jindy nás dokáží rozhněvat i maličkosti. Astrologie si proto i v této oblasti pokládá otázku: "Které znamení jsou si souzena být dobrými kamarádkami?"

Jak líbáte podle horoskopu? Přesvědčte se!

Beran a Váha: Vrána k vráně sedá

Ženy narozené ve znamení Berana mají kreativní myšlení a jsou zaměřené na vnější svět a poznávání jeho krás. Váhy dokáží skvěle udržet kontakt s touto jejich ambiciózností a zaujmout postoj téměř ke každému problému. Dokonale se spolu doplňují a pomáhají si navzájem zůstat v rovnováze.

Býk a ryba: Protiklady se přitahují:

Ženy Ryby jsou pokládány za klidné a jemné povahy, oddané a skvělé přítelkyně, které budují vztahy na dobrosrdečnosti a bez postranních úmyslů. Takovou svou nesobeckostí a pozitivním přístupem k světu dokáží zkrotit své kamarádky,které umí být tvrdohlavé jako Býk. Na opačné straně Býk umí podnítit vnitřní potenciál Ryby a dopomoci jí k zaměření se na své cíle.