Konec roku je pěkně vyhrocený. Souhlasíte? Planety si s námi dost zahrávají. Aby nebyl prosinec jenom samé překvapení, máme pro vás pár řádků o tom, na co se připravit.

Beran

 Máte za sebou rok, ve kterém jste přes všechno špatné jeli jako pily. Teď je ale čas zpomalit. Musíte naslouchat tomu, o co vaše, pracovními povinnostmi dlouho utiskovaná duše žádá. Soustřeďte se na vztahy. Máte velkou možnost seznámit se s někým, kdo vám na dlouho učaruje. Tak se nechovejte jako zabedněnci.

Tvá nejhorší vlastnost podle horoskopu: Lvice jsou egoistky, Kozorožky snobky

Tvá nejhorší vlastnost podle horoskopu: Lvice jsou egoistky, Kozorožky snobky

Někdy ovšem stačí dávat si trochu pozor a své nectnosti držet na uzdě.  Na co se máte soustředit právě vy?

Doporučené články Číst více

Býk

 Listopad pro vás byl šťastný a ve znamení lásky nebo zábavy. V prosinci to ale všechno musíte dohnat, protože vaší práci narostly nožičky a pomalu vám uniká. A nemusí to dopadnout dobře. Raději obětujte večery se svou láskou nebo věnování se koníčkům a pozorně sledujte, kam se ubírá vaše kariéra.

Blíženec

Prosinec se vás bude snažit stáhnout do svého bláznivého tempa. Ale nesmíte se nechat. Zkuste se zaměřit na jeden jediný a nejdůležitější úkol. Bude to pro vás těžké, protože jste v listopadu nahromadili dost energie. Naložte s ní rozumně a raději ji věnujte nějakému sportu. Půjde vám to skvěle! Prosinec je taky nakloněn začínání s novými věcmi.

Rak

 V listopadu se ve vás hromadily emoce. V prosinci jsou před vybuchnutím. Zvolte proto předčasný ústup a věnujte všechnu tu energii sami sobě. A tím nemyslíme jen napuštěnou vanu a pleťovou masku. Pečujte o své duševno. Zajděte si na kurz jógy nebo se začněte zajímat o terapii pohybem.