Konec roku je pěkně vyhrocený. Souhlasíte? Planety si s námi dost zahrávají. Aby nebyl prosinec jenom samé překvapení, máme pro vás pár řádků o tom, na co se připravit.

Beran

 Máte za sebou rok, ve kterém jste přes všechno špatné jeli jako pily. Teď je ale čas zpomalit. Musíte naslouchat tomu, o co vaše, pracovními povinnostmi dlouho utiskovaná duše žádá. Soustřeďte se na vztahy. Máte velkou možnost seznámit se s někým, kdo vám na dlouho učaruje. Tak se nechovejte jako zabedněnci.

Hádky a rozpory: S kterým znamením horoskopu se raději nepouštějte do konfrontace

Hádky a rozpory: S kterým znamením horoskopu se raději nepouštějte do konfrontace

Všimli jste si někdy, jak se někteří lidé přímo vyhýbají konfrontacím, zatímco jiní vypadají, že jim jdou naproti? Každý reaguje na konflikt jiným způsobem. Někteří dělají vše, co je v jejich silách, aby vyhráli - i když se mýlí! Jiní ustoupí, i když vědí

Doporučené články Číst více

Býk

 Listopad pro vás byl šťastný a ve znamení lásky nebo zábavy. V prosinci to ale všechno musíte dohnat, protože vaší práci narostly nožičky a pomalu vám uniká. A nemusí to dopadnout dobře. Raději obětujte večery se svou láskou nebo věnování se koníčkům a pozorně sledujte, kam se ubírá vaše kariéra.

Blíženec

Prosinec se vás bude snažit stáhnout do svého bláznivého tempa. Ale nesmíte se nechat. Zkuste se zaměřit na jeden jediný a nejdůležitější úkol. Bude to pro vás těžké, protože jste v listopadu nahromadili dost energie. Naložte s ní rozumně a raději ji věnujte nějakému sportu. Půjde vám to skvěle! Prosinec je taky nakloněn začínání s novými věcmi.

Rak

 V listopadu se ve vás hromadily emoce. V prosinci jsou před vybuchnutím. Zvolte proto předčasný ústup a věnujte všechnu tu energii sami sobě. A tím nemyslíme jen napuštěnou vanu a pleťovou masku. Pečujte o své duševno. Zajděte si na kurz jógy nebo se začněte zajímat o terapii pohybem.