Co si budeme vykládat, každý den není posvícení. Někdy máme pocit, že je život proti nám. Jak si zvednout náladu a uniknout tak špatným myšlenkám? Mrkněte se, co vám radí hvězdy!

Beran

Znamení Berana je plné emocí a unáhlených rozhodnutí. Není divu, že se mu vždy všechno nevyplní podle představ. Beran je bojovník a náladu mu zaručeně zvedne prosazení vlastní osoby anebo dobývání nových pozic.

Známe nejtemnější stránky tvého kluka! Na tohle bacha

Známe nejtemnější stránky tvého kluka! Na tohle bacha

Na začátku vztahu máme pocit, že jsme konečně potkaly toho dokonalého muže! Je nám s ním krásně, chová se k nám jako k princezně a těžko bychom na něm hledaly jedinou chybičku. Jenže každý člověk má své stinné stránky, které brzy vyplavou na povrch. Zaměř

Doporučené články Číst více


Býk

Jak odstranit chmurné myšlenky Býka? Upečte mu lahodný koláč, jeho vůně se rozprostře po celém domě a zlepší jeho náladu. Býk je požitkář, skvěle se uvolní v horké vaně se sklenkou kvalitního vína. Mile rád přijme pozvání na výbornou večeři. 


Blíženci

S Blíženci je to složité. Buď jsou ukrytí ve své ulitě anebo se radují s přáteli. Blížencům zvedne náladu přísun nové práce, protože si myslí, že dokážou zvládat několik činností najednou. Pánové se odreagují při boxu v ringu, dámy sáhnou po dobré knize. 


Rak

Špatná nálada Raka se promítá nejvíce do rodinných vztahů. Jakmile začne být posedlý nesmyslnými myšlenkami, začněte ho hýčkat. Rak nepohrdne masáží, mazlením a rozmazlováním jídlem. Potřebuje cítit jistotu a bezpečí, jen tak bude zase fit.