Své osobnosti se nezbavíte. Můžete se s ní ale naučit pracovat tak, aby vám neničila život!

Dnes se podíváme na to, co je podle jednotlivých znamení největší překážkou pro váš dlouhodobý a spokojený vztah. Zkuste se zamyslet nad tím, jestli to na vás opravdu nesedí a neměla byste si příště dávat větší pozor při podobné situaci.

Narodili jste se v jednom z těchto znamení? Řadí se k nim ty nejsilnější osobnosti

Narodili jste se v jednom z těchto znamení? Řadí se k nim ty nejsilnější osobnosti

Každé znamení zvěrokruhu má své silné a slabé stránky. Některá oplývají přirozenou inteligencí, jiná jsou naopak velmi citlivá a empatická. Která znamení jsou však ta nejsilnější?

Doporučené články Číst více

Beran

Zabijáky vašich vztahů jsou vaše netrpělivost, a také neschopnost si připustit svou vlastní chybu a omluvit se za ní.

Býk

U vás se uvádí především dvě hlavní mínusové věci. Jednak lpíte na materiálu, což nemusí mnoha lidem vyhovovat, a pak je tu ještě vaše příšerná tvrdohlavost. Pokud jí trpíte, snažte se s ní trochu bojovat. Ve vztahu nepřináší nic dobrého.

Blíženci

Prostě a jednoduše: NEVÍTE, CO CHCETE! Tak se na moment zastavte a utřiďte si v hlavě, co je pro vás důležité, co se vám líbí, pro co vlastně žijete. Jinak vám žádný vztah dlouhodobě fungovat nebude.

Rak

Problémem ve vašich vztazích je to, že se na svého partnera extrémně citově vážete. Zpomalte trošku, popusťte uzdu a nechte partnera dýchat…

Keltský horoskop: Znáte svoje znamení?

Keltský horoskop: Znáte svoje znamení?

Keltský stromový horoskop má na rozdíl od toho našeho třináct znamení – řídí se totiž lunárním kalendářem a pohyby Měsíce. Jste bříza, topol nebo dub? A co o vás stará keltská moudrost říká?

Doporučené články Číst více