Poslední měsíc roku je magický. Užíváme si přípravy na svátky a jejich kouzlo a zároveň se loučíme se starým rokem. Jaký bude prosinec pro vaše znamení?

Beran

Berani jsou v tomto čase trochu roztržití. V hlavě jim víří milion myšlenek o tom, co ještě chtějí do konce roku stihnout a ukončit. Chce to klid! Najděte si čas, sedněte si a napište si seznam. Pak zvažte, co je priorita a ostatní vyškrtněte. Hned se vám bude snadněji dýchat. Pokud si toho na sebe naložíte příliš, budete zbytečně nervózní a nesoustředění, budete dělat chyby a nebude se vám dařit. Velký pozor si dávejte i při řízení a dodržujte maximální předepsanou rychlost. Zásadní rozhodnutí si nechte raději až na leden.

Denní partnerské horoskopy lásky na Úterý (07-04-2020) - Máte problémy se sebedůvěrou

Denní partnerské horoskopy lásky na Úterý (07-04-2020) - Máte problémy se sebedůvěrou

Někdy máte až příliš nezávislý vztah k penězům, dnes si uvědomíte, že m?že být dobré i šetřit. Nově objevená restaurace vám dá chuť do zábavy.

Doporučené články Číst více

Býk

Jste osůbka, která by se pro druhé rozdala. Nenechte se však unést tlakem reklamy a pocitem, že musíte každého nadměrně obdarovat. Nepropásněte své finanční možnosti a nebuďte až příliš velkorysí. Připomeňte si, že Vánoce nejsou o materiálních věcech. To nejlepší, co můžete jiným obdarovat, je váš čas. Najděte si ho pro ty, kteří jsou vám blízcí a opravdu si ho s nimi užijte. Dopřejte si s nimi návštěvu vánočních trhů nebo jen obyčejné klevetění při vařeném vínku. Po 21. prosinci k vám natáhne svou štědrou ruku štěstí a pohrnou se k vám jen samé skvělé příležitosti.

Blíženci

V prosinci vás začnou fascinovat věci, které souvisí s duchovním světem. Najednou pocítíte obrovskou touhu přehodnotit své dosavadní životní kroky, stanovit si nějaké nové cíle a přiblížit se více k sobě a svým snem, na které jste již možná zanevřeli. Právě v tomto čase pocítíte potřebu něco ve svém životě změnit. Velkou dávkou energie překvapíte nejen své okolí, ale i sami sebe. Do konce roku se vám podaří stihnout vše, co jste si umínili a budete to zvládat naprosto s přehledem.

Rak

V soukromém životě se vám momentálně výborně daří, ale v pracovní sféře neustále narážíte na nejrůznější omezení a překážky. Zřejmě budete muset počkat, až se situace trochu uklidní a kariérní změny si nechte až na nový rok. Nebojte se, všechno se uklidní a vyvine k lepšímu. V prosinci si vyhraďte více času na svou rodinu a blízké a určitě se neuštvat vánoční nákupní honičkou. Vyhraďte si čas na setkání, příjemné rozhovory a vychutnávejte si přítomný okamžik.