Někdy toužíme udělat radost partnerovi na úkor vlastního štěstí. Někdy ale plníme sny, které jsou spíše naše. Spousta lidí má svá tajná přání, o kterých nahlas nemluví, ale byli by přímo nadšení, kdybyste jim ho někdy splnili. Zkuste to podle znamení zvěrokruhu, možná na to jejich tajné přání natrefíte snadněji. Není nic těžšího než přijít opravdu na to, čím byste svému protějšku udělali největší radost. Zkuste najít tu správnou odpověď v horoskopu, přece jen, každé znamení zvěrokruhu má jinou povahu a jiné zájmy.

Beran

Berani milují nebezpečí a risk. Takže budou šťastní, když jim dopřejete něco, v čem se budou cítit v ohrožení. A další jejich tajemství, jak být neskonale šťastný? Vítězství! Berani milují, když vyhrávají, tak jim nějaké to drobné vítězství čas od času dopřejte.

Horoskop na dnešní den - Sobota (18-01-2020) - Většina Beranů si dnes bude užívat klidného a bezstarostného dne.

Horoskop na dnešní den - Sobota (18-01-2020) - Většina Beranů si dnes bude užívat klidného a bezstarostného dne.

Hůře na tom budou Berani - rodiče. Jejich kvítka budou neposedná a zlobivá. Patrně se budete muset uchýlit k trestům. Víc by pomohlo si udělat čas a děti zabavit. Jsou šance na pozitivní změny v životě a nekonvenční nápady.

Doporučené články Číst více

Býk

Býk je nejšťastnější, když je v posteli. Musí to v ní ale vonět mýdlem, polštáře jsou nadýchané a všechno působí luxusně a velmi pohodlně. Tahle speciální kombinace je pro Býka doslova vrcholem štěstí.

Blíženci

  Blíženci budou na vrcholu blaha, když s nimi budete mluvit a budete je skutečně poslouchat. Milují, když jsou na stejné vlnové délce jako vy a když společně sdílíte informace a názory. Blíženci jsou prostě šťastní, když mohou komunikovat.

Rak

  Rakům uděláte radost celkem snadno. Ve skutečnosti jim ke štěstí stačí, když jim prokážete nějaké, i sebemenší, gesto lásky. Třeba je vezmete za ruku, když jsou nervózní, uvaříte jim polévku, když onemocní, nebo jim namasírujete nohy. Raci potřebují ke štětí pocit, že o ně někdo pečuje.