Každý máme nějaké tajemství, o některém nechceme mluvit a zůstává utajené třeba celý život. A některá tajemství vyplavou na povrch v ten nejnevhodnější okamžik. Jaká tajemství v sobě skrýváte podle znamení vy? 

Beran

Berani, vy skrýváte nějaké strašné rozhodnutí, které jste v minulosti učinili ve sféře lásky. Chtěli jste vzbudit dojem, že rozchod, ke kterému došlo, nebyl vaší vinou, ale vždycky to jste vy, kdo něco ukončí nebo pokazí. Máte v sobě spoustu smutku, pokud jde o lásku.

CO JÍST PODLE HOROSKOPU: BÝK potřebuje pořádný steak, RAK dává přednost zelenině

CO JÍST PODLE HOROSKOPU: BÝK potřebuje pořádný steak, RAK dává přednost zelenině

S přicházejícím jarem se i ti, kteří se celou zimu zanedbávali, snaží trochu odlehčit jídelníček a alespoň trochu vyžehlit všechny dietní hříchy. Někdo se může cpát od rána do večera fast foodem a pořád bude jako proutek a jiný přibírá i po čisté vodě. Co

Doporučené články Číst více

Býk

Vy v sobě skrýváte skutečnost, že máte rádi luxus – dobré jídlo v drahé restauraci, drahé šperky a podobně. Býci, vy věříte, že si to zasloužíte, ale raději to nikde neventilujete, aby si okolí nemyslelo, že máte nos moc nahoru.

Blíženci

Blíženci tajně skrývají fakt, že neumí udržet peníze na uzdě a že rádi rozhazují. Máte neustálé výdaje a každý měsíc jste téměř na nule. Nechcete ale, aby to druzí věděli, přesto rádi nakupujete dál. Co je ale nutné přiznat, většinou nakupujete pro své blízké. Pokud se vás ale někdo zeptá, jak by měl naložit s penězi, raději rychle změňte téma.

Rak

Raci, vaším tajemstvím je to, že se bojíte pokročit dál. Ať už to je v kariéře nebo romantickém vztahu. Zřejmě vám v minulosti někdo zlomil srdce, ale zkuste si i z toho bolestného vztahu vzít něco dobrého. Kromě toho v sobě skrýváte tajnou radost, když má někdo trable s láskou, a vy mu můžete oznámit, že jste tady pro něj. Moc rádi totiž pomáháte.