Je před námi druhý prázdninový měsíc a my pro vás máme horké novinky o tom, co vám přinese!

Beran

Berani, v srpnu vás čeká něco romantického! V životě by se vám měl objevit někdo nový a velmi zajímavý. Pokud už partnera máte, společně si vychutnejte zesílení vaší pozitivní energie. Odrazí se to jak na vašem přístupu k věcem, tak i na vašem sexuálním životě. Navíc tak posílíte pouto mezi vámi. Love is in the air!

Co vás vytáčí? Berani nesnášejí čekání, Panny musí mít poslední slovo

Co vás vytáčí? Berani nesnášejí čekání, Panny musí mít poslední slovo

Každého z nás stresuje něco jiného, někoho vytočí, když musí stát na červenou, jiného, když má před sebou spoustu úkolů, o nichž ví, že je nemůže včas stihnout.

Doporučené články Číst více

Býk

Už dlouho postrádáte vnitřní klid. A srpen vám ho dá. Poslední dobou jste dělali všechno pro to, abyste udrželi hlavu nad vodou, a je to na vás znát. Ale nebojte, všechno se konečně urovná a vy budete zase vyrovnaní a připravení být šťastní. Navíc vypadáte skvěle! Užijte si zbytek léta naplno!

Blíženec

Měli byste ve svém životě udělat takovou malou inventuru. V posledních měsících jste totiž zjistili, kdo ve vašem životě nemá co dělat, koho si držet u těla i co stojí za vaši energii. Je čas dát všemu negativnímu sbohem a vy to cítíte. Dokud nevyhodíte staré, nebude místo pro nové.

Rak

Jste na dlouhé cestě k sebepoznání. V srpnu se před vámi rozkryjí temné vody vaší duše a je na vás, abyste se poprali se vším, na co v ní narazíte. Druhý prázdninový měsíc bude velmi emocionální a vaše nálada se bude střídat jako počasí. Z této horské dráhy ale na konci srpna vystoupíte. Budete zničení, ale na konci tunelu čeká světlo. Slibujeme.