had (23.října – 22. listopadu)

Symbol pronikavé intuice a hloubavé moudrosti.

V totemu hada se rodili šamani. Hadí lidé jsou lidé duchovní, obdařeni nadáním odhalit i to nejskrytější tajemství. Materiální svět hadům většinou nevoní. Těžko budou dobrými bankéři. Často mezi nimi najdeme lidi žijící „sami pro sebe“.

Horoskop na dnešní den - Sobota (03-11-2018)

Had je neúprosně přímý, nedělá kompromisy. Dobro nebo zlo. Pravda nebo lež. Láska nebo – to ostatní. Mezi tím nic neexistuje. S hadem se není radno zahrávat a nejednat fér. Umí bolestivě kousnout.

Had je vytrvalý a úporný ve své cestě k cíli. Neuznává žádné překážky a je schopen padnout vyčerpáním.

Protože hadí lidé znají pouze pozici „buď-nebo“, jsou takové i jejich vztahy. Pokud milují, pak úplně, zcela oddaně a navždy. Totéž žádají od partnera. Občas to může omezovat jeho volnost, protože had ji v lásce neuznává.

sova (23. listopadu – 21. prosince)

Symbol moudrosti a dobra, hlasatelka ušlechtilých ideálů. Často silně individualistická.

Denní partnerské horoskopy lásky na Středa (20-11-2019) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Denní partnerské horoskopy lásky na Středa (20-11-2019) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Někdy máte až příliš nezávislý vztah k penězům, dnes si uvědomíte, že m?že být dobré i šetřit. Nově objevená restaurace vám dá chuť do zábavy.

Doporučené články Číst více

Indiánská tradice hovoří o sově také jako o tvoru se sklony k riziku a dobrodružstvím. Soví lidé se také vyznačují velkou mrštností a obratností. Souhrn těchto nadaní a vlastností vede k tomu, že sovy bývají skvělí vojáci, záchranáři, hasiči, lovci, ekologové a společenští aktivisté. Vyznačují se velkou pracovitostí a houževnatostí.

Sovy jsou otevřené a vždy hrají fér. Jejich nedostatkem bývá pýcha – jsou o své moudrosti a pravdě často příliš přesvědčeni, rády ji opakují a dávají najevo a velmi nerady naslouchají jiným názorům.

V partnerském žití potřebují možnost volného letu. Vždy se vracejí zpět do hnízda, ale svazovat jim křídla je cesta k rozpadu vztahu.

husa (22. prosince – 19. ledna)

Symbol energie, neskutečná píle, ctižádostivost a úspěch.

Chcete-li realizovat nějaký ambiciózní projekt, zvolte si za společníka husu. Husa nemá rychlý rozjezd, vše mnohokrát zváží a promyslí. Když už se, ale jednou vznese, nic ji nezastaví. Její úspěch má pevné, dobře promyšlené základy, kterými nic neotřese.

Energie jejího letu je nesmírná. Husa jde za cílem, který si zvolila, neochvějně a bez ohledu na cokoliv. Je odhodlaná dosáhnout ho za každou cenu. Proto jsou husí lidé stále s někým ve sporu, s někým soutěží, konkurují si. A to i s přáteli.

Husy jsou úspěšnými obchodníky a sportovci. Dokáží být pozornými přáteli a pečlivými rodiči. Na co sáhnou, to se jim díky jejich vlastnostem daří.

Ke vztahu přistupují husy zodpovědně, promyšleně a pomalu. Jen tak se citově neotevřou. Očekávají trpělivost, toleranci a pochopení. Odměnou partnerovi bude husí důvěra a oddanost. Se svou typickou energií, pílí a vytrvalostí vytvoří husa bezpečný domov.