Každý z nás tají nějakou tu chybku a horoskopy jsou k nám většinou laskavé a nevytahují naše nectnosti na světlo. Co před ostatními tajíte?

Beran: Nepřizná chybu


Beran se nerad podřizuje autoritě. Chce, aby šly věci, podle něj, tvrdohlavě si to vymáhá a pokud není všechno po jeho, vzteká se někdy až dětinsky. Berani jsou velmi impulzivní, a pokud jsou pod tlakem, mohou dělat zbrklá a chybná rozhodnutí, i když si to nechtějí přiznat.

Horoskop na dnešní den - Čtvrtek 08-10-2020 - Nemusíte se obávat žádných náhlých problémů, na druhou stranu se ale také samo nic neudělá...

Býk:

Větší materialista, než je ochoten připustit
Býci bývají tvrdohlaví, za to se ale nestydí. Skrývají však svou touhu po luxusu a umí si ji racionálně zdůvodnit. Jsou to dobří rádci, ale pokud jde o peníze, zeptejte se raději někoho jiného.

Blíženci: Soudí zbrkle


Říká se, že není dobré soudit knihu podle obalu, ale Blíženci se tím neřídí.  Často posuzují lidi podle prvního dojmu, takže se na jejich úsudek, pokud jde o bližní není možné spolehnout.

Rak: Patlá se v křivdách.


Rak zcela vystihuje toto náladové znamení. Raci jsou velmi citliví, těžko zvládají, když jim někdo křivdí nebo ubližuje. Raci se snaží působit racionálně, ale uvnitř trpí…  a nezapomínají.