Každý z nás tají nějakou tu chybku a horoskopy jsou k nám většinou laskavé a nevytahují naše nectnosti na světlo. Co před ostatními tajíte?

Beran: Nepřizná chybu


Beran se nerad podřizuje autoritě. Chce, aby šly věci, podle něj, tvrdohlavě si to vymáhá a pokud není všechno po jeho, vzteká se někdy až dětinsky. Berani jsou velmi impulzivní, a pokud jsou pod tlakem, mohou dělat zbrklá a chybná rozhodnutí, i když si to nechtějí přiznat.

Naučte se odpočívat podle znamení zvěrokruhu

Naučte se odpočívat podle znamení zvěrokruhu

Umění „vypnout“ je základem pro regeneraci organismu. Víme, jakým způsobem máte relaxovat podle vašeho znamení zvěrokruhu.

Doporučené články Číst více

Býk:

Větší materialista, než je ochoten připustit
Býci bývají tvrdohlaví, za to se ale nestydí. Skrývají však svou touhu po luxusu a umí si ji racionálně zdůvodnit. Jsou to dobří rádci, ale pokud jde o peníze, zeptejte se raději někoho jiného.

Blíženci: Soudí zbrkle


Říká se, že není dobré soudit knihu podle obalu, ale Blíženci se tím neřídí.  Často posuzují lidi podle prvního dojmu, takže se na jejich úsudek, pokud jde o bližní není možné spolehnout.

Rak: Patlá se v křivdách.


Rak zcela vystihuje toto náladové znamení. Raci jsou velmi citliví, těžko zvládají, když jim někdo křivdí nebo ubližuje. Raci se snaží působit racionálně, ale uvnitř trpí…  a nezapomínají.