Podle numerologických předpovědí máme před sebou mimořádně rušný rok! Každý z nás údajně přežije v roce 2019 něco výjimečného. Láska, s * x, dobrodružství a vzrušení jsou věci, kterým se budete v tomto roce těšit. Jelikož následující období našeho života bude pořádně akční, podívejte se detailně, co čeká právě vás.

Beran:

Lidé v tomto znamení by si měli dát pozor především na oblast svého soukromého života. Přestože se často soustřeďujete na práci, neměli byste podceňovat vztah s partnerem či manželem. V tomto roce můžete dostat příležitost k úlet či nevěru. Zkuste si proto v hlavě ujasnit, jaké jsou vaše skutečné priority a hlavně nekonejte bezhlavě. Podlehnutí nové lásce vás může časem mrzet. Nezapomínejte na pravé životní hodnoty. Také se můžete setkat s partnery z minulosti. Nenechte se však oklamat vnějším pozlátkem a myslete na pravou vnitřní krásu člověka.

Denní partnerské horoskopy lásky na Sobota (09-11-2019) - Dnes se věnujte praktičtějším povoláním, než si představujete.

Denní partnerské horoskopy lásky na Sobota (09-11-2019) - Dnes se věnujte praktičtějším povoláním, než si představujete.

Máte oporu v lidech, které máte rády, ale slabé fyzické síly vám můžou zabraňovat v projevení vaší přirozené povahy. Na lásku dnes večer bude málo příležitostí.

Doporučené články Číst více

Býk:

Mnoho býků si našlo v předchozím roce partnera. Nyní však přicházejí do vašeho vztahu první zkoušky. Pokud je úspěšně překonáte, výrazně to posílí váš vztah a budete šťastnější jako nikdy předtím. V tomto roce také potkáte lidi z minulosti, se kterými si máte možná ještě co říct. Nepovažujte tato setkání za náhodné a vytěžte z nich maximum. Pokud máte s někým spor, přijde příležitost ho vyřešit. V s * xuální oblasti vás rozhodně nečeká nuda, naopak nové zážitky.

Blíženci:

Blíženci v uplynulých letech prestriedali pár partnerů. Nyní se vám však chystá na lepší časy. Pokud ne minulý, tak letos zaručeně potkáte někoho nového, kdo výrazným způsobem ovlivní celý váš buď pracovní nebo osobní život. Pokud jste v partnerském vztahu, zapracujte na podmínkách jeho fungování. Ohledně vlastností se soustřeďte na upřímnost a mluvte si s partnerem, co vám na něm vadí a co vás naopak přitahuje. Pokud něco ve svém chování změníte k lepšímu, dočkáte se ovoce.

Rak:

Lidé v tomto znamení to nikdy neměli ve vztahové oblasti jednoduché. Přestože jste citlivá a zranitelná, nebojte se do někoho vložit svou důvěru. Uvidíte, že když si v roce 2019 najdete někoho, kdo vás bude milovat, výrazně to pozvedne vaše sebevědomí. Dávejte si však pozor na platonické lásky, které mohou skončit zklamáním. Při výběru partnera buďte obezřetná a opatrná. Ne každý, kdo vám padne do oka je pro vás.