Připravili jsme pro vás pokračování seriálu o znameních zvěrokruhu. V tomto díle se dozvíte vše o vztazích vodnářek, ryb a žen ve znamení Berana. Prozradíme vám všechny přednosti i neřesti těchto žen, ke komu se nejlépe hodí a co všechno na ně platí.

Vodnář

Vodnářky jsou nejpřátelštějším znamením ze všech. Jejich osudová láska musí být zároveň i jejich nejlepším přítelem. Jsou stálé, hrají fér, a i když se na vás rozzlobí, nedělá jim problém společně si sednout a problém v klidu vyřešit.

Horoskop na dnešní den - Středa (09-10-2019) - Dejte si jen pozor, abyste ve své euforii nevyhodili něco, co se ještě někdy může přidat.

Horoskop na dnešní den - Středa (09-10-2019) - Dejte si jen pozor, abyste ve své euforii nevyhodili něco, co se ještě někdy může přidat.

Dnes budete mít sklon k vyhazování nejrůznějších věcí, které zrovna teď považujete za zbytečné.

Doporučené články Číst více

„Ženy v tomto znamení jsou samostatné a nápadité. Poznáte je tak, že rády nosí vlastní neotřelé módní kombinace,“ říká astroložka Eliška Landovská.

Ve vztazích uznávají rovnost. Muž, který potřebuje být opěvován a nošen na rukou, tady neuspěje. Vodnářky chtějí někoho, kdo bude přínosem pro ostatní, kdo si dokáže svoji životní cestu vybudovat vlastními silami, a ještě tím pomoci lidstvu. Takového muže budou obdivovat až za hrob.

Ve vztahu potřebují důvěru, oporu a ideálně i nějaké ty společné zájmy. Jejich snem je i s partnerem pomáhat odloženým zvířátkům nebo třeba i potřebným lidem. Jejich vyvolený by proto měl být reformátor, dobrý politik anebo ochránce životního prostředí.

Pro muže: jak vodnářku sbalit

Vytvořte si s ní přátelský vztah. Na řečičky o jejich krásných očích ji nenachytáte. Vodnářky si potrpí na svůj intelekt a vzdělání. Dejte jim proto najevo, že si jich vážíte, nechte si od nich poradit, oceňte, co vymysleli a složte jim kompliment ohledně jejich inteligence.

Horoskop na dnešní den - Čtvrtek (28-11-2019) - V zaměstnání vám dnes možná něco pohne žlučí.

Horoskop na dnešní den - Čtvrtek (28-11-2019) - V zaměstnání vám dnes možná něco pohne žlučí.

Budete své kolegy častovat ironií a sarkasmem. Snažte se ovládat aspoň doma před dětmi a partnerem. Rýsují se problémy v souvislosti s autodopravou. Mohou být těžkosti při zahajování nových projektů a naopak se budou vracet staré věci.

Doporučené články Číst více

Pokud spolu chcete dobře vycházet, nikdy jí neříkejte větu: „Ty tomu nemůžeš rozumět, ty jsi ženská.“

Jaká znamení jsou pro ženy i muže ve znamení Vodnáře ta pravá

Podle teorie živlů se k vodnáři hodí především vzdušná znamení, tedy blíženci a váhy. Blíženci jsou zvídaví stejně tak jako vodnáři a oba dva se ve vztazích nechtějí příliš vzájemně vázat. Naopak váhy chtějí být s partnerem pořád. Tady jejich vztah s vodnářem může pokulhávat. Na druhou stranu si ale spolu výborně rozumí. Oba se zajímají o druhé lidi, rádi si vypráví a povídají.

Další vhodné kombinace jsou pak se znameními v ohnivém živlu s berany, kteří jsou samostatní a vodnáře nebrzdí, a se střelci, kteří ale bývají pro vodnáře občas příliš nespolehliví. Posledním znamením, které patří mezi ohnivce, je lev, jež se ale k vodnářům příliš nehodí. Navzájem si totiž ukazují pomyslné zrcadlo. Lev je pro vodnáře příliš ješitný a vodnář je na lva zase příliš skromný.

Co se týče zemských (kozoroh, býk, panna) a vodních (ryby, rak, štír) znamení, k těm se vodnář vůbec nehodí.

Podle teorie planetárních vládců. Vodnářům vládne planeta Saturn, která vládne i kozorohům. Kozoroh je hodně ctižádostivý a chce svůj úspěch. Vodnář chce úspěch také, ale především takový, který pomůže lidstvu. „Tato kombinace je často vidět nejen u párů, ale také u spolumajitelů firem, protože kozorohové a vodnáři si umí být dobrými přáteli,“ doplňuje Eliška Landovská.