S příchodem adventu nás čeká největší nákupní horečka. Dlouhé fronty v obchoďácích, stres, výběr vhodného dárku pro své nejbližší, to vše může narušit tu pravou předvánoční atmosféru. A proto jsme ani letošní rok nezapomněli na Vánoce a připravili jsme pro vás několik tipů na vánoční dárky inspirované zodiakem. S těmito dárky budete bodovat! A také víme, co nedávat.

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Beran rád sportuje, je aktivní a hravý. Proto sportovním značkovým oblečením a permicí do fitka nic nezkazíte! Má to svou výhodu. Pokud pořídíte svému muži předplatné do fitka, vy si během doby, co bude makat, odpočinete a ještě budete mít doma svalovce. Budete-li kupovat knihu, pak by to mělo být něco napínavého.

Horoskop na dnešní den - Pondělí 04-01-2021 - Možná vás dnes rozčílí osoba druhého pohlaví až ke křiku...

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Býci si potrpí na kvalitní a luxusní dárky. Potěšit je můžete značkovým parfémem, spodním prádlem, šperkem či hodinkami. Pokud neradi balíte dárky nebo vám to příliš nejde, raději si je nechejte zabalit profíkem. Při pohledu na nevkusně zabalený dárek se může Býk pohoršovat a nakonec se z dárku nebude ani radovat. Býci totiž mají přirozený cit pro vkus a vnější dojem je pro ně opravdu důležitý.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Novinky ze světa techniky, filmů, knih. Čímkoliv novým překvapíte zvídavé Blížence. Kupte jim k Vánocům mobilní telefon, notebook, filmy, knihy. Blíženci jsou vyloženě ,,social“ znamení, takže jim uděláte radost. Rozhodně si odpusťte drahé šperky. Jestli se chystáte, že jim koupíte permanentku do fitness centra, nejspíš nebudou nadšení.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Rodina jako symbol Raků. Uděláte jim radost, pokud jim k Vánocům dáte něco, čím si mohou zkrášlit svůj dům či byt. Rodinné fotografie či alba také uvítají. Koupit jim můžete dekorace do interiéru nebo předplatné časopisu o bydlení. Raka jako milovníka starožitnictví dostanete porcelánem, obrazem či vázou. Samotné zařizovaní interiéru však nechejte na nich, o rady stát nebudou.