Cikánský horoskop v psané formě údajně vznikl mezi kočovníky na jihu Francie. Nejprve se však předával ústně z generace na generaci.

Stejně jako astrologie západní civilizace rozlišuje dvanáct znamení zvěrokruhu, tak to má i cikánský horoskop. Navíc je vtipně pojmenován po předmětech, které je obklopovaly.

Kedy je najvhodnejší čas nájsť lásku? Prezradí ti to znamenie zverokruhu

Kedy je najvhodnejší čas nájsť lásku? Prezradí ti to znamenie zverokruhu

Či už na znamenia zverokruhu veríš alebo nie, je viac ako pravdepodobné, že nás pri výbere partnera neovplyvňuje len jeho vôňa. Aj na základe momentálneho rozpoloženia sa rozhodujeme určitým spôsobom. Astrologičky to pripisujú tomu, v ktorom súhvezdí sa n

Doporučené články Číst více

Pojďte se tedy podívat, jací jste podle tohoto kočovného horoskopu.

Podkova (22. 12. - 20. 1.)

Podkova znamená úsilí a práci. Velmi často Cikáni používali podkovu jako talisman, který jim přinesl štěstí a odháněl smůlu. Lidé narození ve znamení Podkovy mají dobrou intuici, někdy jsou až moc vážní. Málo důvěřují lidem, ovšem hledají ve vztazích zejména stabilitu. Nejdůležitější, po čem touží, je manželství a děti. Jsou ambiciózní a tvrdě pracují.

Kalich (21. 1. – 19. 2.)

Kalich symbolizuje sjednocení a vnímavost. Lidé, kteří se narodili v tomto znamení, jsou kreativní, originální, někdy ale trochu nerozhodní. V životě mají hodně štěstí. Mívají tendenci k rozhazování a plýtvání, ale ve finále se jim vždycky všechno podaří. Ve vztazích jsou věrní a zásadoví, sami k sobě jsou pak velmi přísní.