Cikánský horoskop v psané formě údajně vznikl mezi kočovníky na jihu Francie. Nejprve se však předával ústně z generace na generaci.

Stejně jako astrologie západní civilizace rozlišuje dvanáct znamení zvěrokruhu, tak to má i cikánský horoskop. Navíc je vtipně pojmenován po předmětech, které je obklopovaly.

Horoskop na dnešní den - Úterý (04-02-2020) - V zaměstnání dnes možná pocítíte, že jste lidmi na správném místě.

Horoskop na dnešní den - Úterý (04-02-2020) - V zaměstnání dnes možná pocítíte, že jste lidmi na správném místě.

A kupodivu se to tak bude jevit i vašim šéfům. Večer vás partner svede, i kdybyste byli sebeunavenější. Neužitečná kosmická energie může vyvolat oslabení rovnováhy.

Doporučené články Číst více

Pojďte se tedy podívat, jací jste podle tohoto kočovného horoskopu.

Podkova (22. 12. - 20. 1.)

Podkova znamená úsilí a práci. Velmi často Cikáni používali podkovu jako talisman, který jim přinesl štěstí a odháněl smůlu. Lidé narození ve znamení Podkovy mají dobrou intuici, někdy jsou až moc vážní. Málo důvěřují lidem, ovšem hledají ve vztazích zejména stabilitu. Nejdůležitější, po čem touží, je manželství a děti. Jsou ambiciózní a tvrdě pracují.

Kalich (21. 1. – 19. 2.)

Kalich symbolizuje sjednocení a vnímavost. Lidé, kteří se narodili v tomto znamení, jsou kreativní, originální, někdy ale trochu nerozhodní. V životě mají hodně štěstí. Mívají tendenci k rozhazování a plýtvání, ale ve finále se jim vždycky všechno podaří. Ve vztazích jsou věrní a zásadoví, sami k sobě jsou pak velmi přísní.